Головна » 2015 » Серпень » 10 » Літній Кубок поїхав у Мукачево
11:34
Літній Кубок поїхав у Мукачево

Гра за Літній Кубок Закарпатської ліги КВН 2015 пройшла 6 серпня у рок-н-рол пабі "Савок". За цей трофей та путівку у Фінал Чемпіонату цього року боролись 4 команди: "Sponge Bob", "Без мандата" (юрфак УжНУ), "Вхід у змінному взутті" (гімназія) та "БезУмная Молодежь" (Мукачево).  

Розпочали гру нестандартно - з конкурсу капітанів. Далі була розминка з залом, а потім фрістайл. У цій грі провели експеримент - у кожної команди був персональний редактор, який допомагав готуватись до гри, а також міг вийти з командою на сцену. Командою з Мукачева опікувався Антон Штурмаревич, юристами - Валерій Митейко, "Спанч-Бобу" допоміг Олександр Шевелюк, а гімназистам - Ігор Кривошеєв. Ведучими гри були Олександр Свергун та Сергій Денисенко.

Журі також оцінювало гру за новою системою. У кожного з суддів було 10 віртуальних балів, які вони у кінці гри розподілили між командами. В результаті перемогу у грі та право грати у Фіналі отримала команда "БезУмная Молодежь" (Мукачево). Переможці отримали символічний кубок у вигляді надувного круга та приз від постійного партнер ліги - мережі магазинів "МКТ".

Отже, Закарпатська ліга визначила склад фіналістів цього сезону. У Фіналі Чемпіонату зіграють  "От Фонаря" (Кушниця)", "Чікаго" (Черкаси), "Нормандія" (Міжгір'я) та "БезУмная Молодежь" (Мукачево). Це буде перший в історії ліги фінал без ужгородських команд.

За Кубок ЗЛ КВН мають можливість поборотися такі колективи: "А шо?!" (філфак УжНУ), "Sponge Bob", "Девід Духнович", "Без мандата" (юрфак УжНУ), "Вхід у змінному взутті" (гімназія), "Шара" (Мукачево),  "На Юг", "Виход на 3", "В комі" (журналісти УжНУ), "Одуванчик" та "RADUЖNUY ENOT"

Фінальні ігри пройдуть у вересні.

Побачимось!

Фотозвіт з Літнього Кубку від Євгена Кудрявцева - у VK та FB

Переглядів: 396 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar