Головна » 2014 » Липень » 17 » Літній Кубок їде «Високо у гори»
14:49
Літній Кубок їде «Високо у гори»

Спекотна літня пора, відпустки, канікули... Хтось відпочиває біля моря, хтось – в горах, дехто залишився у місті, найактивніша молодь щойно повернулася із наймасштабнішого мультифестивалю Закарпаття – «СтудРеспубліки». Жарке літо – у розпалі. КВНівці уже встигли засумувати за грою, і тому, аби разом цікаво і з користю провести час, відволіктися від негативних думок Закарпатська ліга КВН вкотре проводить гру за Літній Кубок. 
За цей трофей, а також додаткову путівку до Фіналу Чемпіонату цьогоріч боролася рекордна  кількість команд. Їх було шестеро: 


А Шо?!
Sponge Bob
Високо у горах
Старики-разбойники (ф-т туризму УжНУ)
Медсестра Тамара (медфак УжНУ)
Шара (Мукачево).


Змагалися команди у трьох конкурсах: музичному номері «міні-Юрмала»,  розминці та фрістайлі. 
Вирішували долю додаткового місця у найомріянішій грі сезону знову... солодощі – «Шалені бджілки». Члени журі, серед яких – Сергій Трунов, Микола Анброх, Олександр Доктор, Віталій Тороні,  Денис Лагодін, Ростилав Буланов, - мали у розпорядженні 5 цукерок на кожний конкурс (плюс одна додаткова). Можна було віддати всі одній команді, або ж розділити їх між кількома учасниками. У кожного колективу була своя скринька ручної роботи, гарно прикрашена бантиками та емблемами учасників, до якої власне і відправлялись солодкі бали.  До слова, останнє – сьоме – місце у складі журі пішло з молотка. Останнім суддею стала Ірина, дизайнер. 

 

Закарпатська «міні-Юрмала» - це перший конкурс  цьогорічного Літнього Кубка, музичний номер – пісні, танці, все, що пов’язане з музикою.  
Мукачівська «Шара» зачитала реп про мукачівців та місто над Латорицею, не оминувши видатних його жителів, закінчивши уже традиційним «Се Мукачево, дєтка». «Старики-разбойники» підсилили склад учасниками найголосистішої команди  ЗЛ – «БУМ» (але тими, кому зазвичай не дають співати у колективі) і виконали пісні одне про одного.  Основний меседж виступу «старіків»: «Любити мам, мити руки та чистити зуби – найголовніше в житті». Зі складу «Медсестри Тамари» лишився лиш капітан – Ваня Стан, на допомогу прийшли друзі із команди «RADUЖNUY ENOT». Вони показали «караоке-картинки», які відповідали змісту відомих пісень. «Sponge Bob» - не вміє ні танцювати, ні співати, тому хлопці показали серію синхробуфонад – миніатюр на музику. Виступ команди «Високо в горах» став частково нерозгаданою загадкою – під відомий хіт  Numb хлопці заспівали про міжгірське життя.  Дівчата із «А ШО?!» одразу попросили дітей, людей похилого віку та осіб зі слабкою психікою покинути зал на час їхнього музномеру. «Ашошки» виконали пісню про дятла-хулігана. 

 

Розминку цього разу зіграли із залом. Не завжди і не всім вдавалося смішно віджартуватися, але все ж команди декілька разів отримували довгі овації (особливо усіх присутніх порадувала відповідь міжгірців на питання від капітана «БУМа» Рудольфа Білака. « - Що робити, якщо мене вигнали зі сцени? – Шутити ся навчи!»). 
Ну,а  завершував конкурсну програму фрістайл. Тут були і танці, і пісні, і відео, і кліпи, і багато жартів на тему міста, самоврядування та релігії.  Поміж фрістайлами команд ведучі заходу Олександр Свергун та Валерій Митейко теж розважали публіку, показуючи подеколи смішні мініатюри.

 

Поки спеціально навчена комісія рахувала цукерки, кожен із суддів ділився враженнями від гри. 
Переможець цьогоріч від другого місця втік недалеко – на 6 цукерок! Тож, «солодкі бали» розподілилися так: 
Шара – 3 цукерки,
А Шо?! – 9,
Старики-разбойники – 15,
Медсестра Тамара – 19, 
Sponge Bob – 24, 
Високо у горах – 30. 

Що ж, компанію у Фіналі Чемпіонату переможцям півфіналів – «Без Мандата», «ВУЗВ» та «БезУмной Молодежи» - складуть колоритні міжгірці «Високо в горах». 
Окрім омріяної путівки у Фінал Чемпіонату, «горяни» отримали кубок із емблемами усіх команд-учасниць Літнього кубка-2014. Фінал Чемпіонату, який відбудеться у вересні, укомплектовано! Гра обіцяє бути колоритною,  інтригуючою та смішною! Не забуваємо, що у вересні відбудеться і фінал Кубка ЗЛ, який теж подарує чимало сюрпризів!
Але літні заходи на цьому не завершується, попереду ще багато цікавих конкурсів, фестивалів, атракцій!.. Зустрінемося! Без нас не весело!
Сашка Артюхіна.

фото тут

Переглядів: 605 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar