Головна » 2018 » Січень » 29 » Ліга сміху 2018
17:30
Ліга сміху 2018

Цими днями в Одесі проходить 4-й фестиваль "Ліги сміху". Це телевізійний проект Студії "Квартал 95" та "Drive production", який транслюється на каналі "1+1". Цього року у першому турі фестивалю взяло участь 178 команд з усієї України, а також Молдови, Білорусі, Німеччини, Ізраїлю та Росії. Закарпатську лігу представили команди "Радужний єнот" та "Они". Також на фестивалі виступила "Збірна Закарпаття", яку зібрала відома по виступам у стендапі Лєра Мандзюк. Наші команди виступили на непоганому рівні, але у другий тур фестивалю пройти не вдалося. Отже, шансів потрапити у телеверсію цього року у наших команд, на жаль, нема.

Команда "Тяп-ляп", яка була учасницею трьох попередніх фестивалів та грала у телевізійному сезоні "Ліги сміху", цього року взяла творчу відпустку. Але ми сподіваємося, що у наших гумористів все попереду, і ми ще будемо мати можливість побачити їх у телевізорі.

Гала-концерт фестивалю "Ліги сміху" пройде 3 лютого у Театрі музкомедії в Одесі, і вже невдовзі його можна буде побачити в ефірі. До речі, "Ліга сміху" цього сезону оновлюється, буде змінено 5 тренерів з семи.

Закарпатська ліга КВН щиро дякує Управлінню молоді і спорту Закарпатської ОДА та Управлінню культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міськради за допомогу в організації поїздки на фестиваль!

Переглядів: 589 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar