Головна » 2009 » Грудень » 30 » КВН в Перечині
22:11
КВН в Перечині
Веселе дійство під назвою «Велика перерва у п’ятницю 13-го» відбулась 13 грудня в Перечинському будинку культури. Змагалися за кубок 3 команди, це – «Гавайські пельмені» (збірна Перечинської гімназії), «Чоколадні зайці» (збірна ЗОШ м.Перечин) та команда «Різні люди» (збірна Перечина). В якості запрошених гостей поза конкурсом виступала команда ужгородської гімназії «Вхід у змінному взутті», яка підкорила перечинського глядача серйозним досвідом в КВНі, відбірними жартами та піснями, які не могли залишити байдужими нікого. А в конкурсній програмі переможцем стала команда «Чоколадні зайці», яка всього на декілька сотих бала, але все-таки обігнала своїх суперників.
Вечір жартів був організований молодими активними людьми Перечина, які так і назвали себе – Молодіжна рада м. Перечин. Рада функціонує в Перечині тільки перший рік, це один із проектів благодійної організації «Центр громадських ініціатив». Члени цієї організації здивували нас високим рівнем організації та влучним підходом до всіх команд без винятку. Визначали переможців запрошені члени журі, а саме – Вишняк Елеонора (виконавчий директор благодійної організації «Центр громадських ініціатив» м. Перечин), Гренцер Андрій (просто весела людина), Радченко Андрій (ветеран КВНа, лікар районної центральної лікарні), Барник Михайло (приватний підприємець і просто весела людина), Зайцев Олег (директор обласного музично-драматичного театру в м.Ужгород), Борис Шатров (редактор Закарпатської ліги КВН) та Дячун Наталія (адміністратор Закарпатської ліги КВН). Судили строго, але бали ставили високі - так можна охарактеризувати оцінки цього вечора. Звісно, недостатньо досвіду в команд і страх сцени поки що були помітні, але всі виступаючі дійсно попрацювали на славу, показали свої таланти, і це було оцінено. Глядацький зал також порадував своєю чисельністю і підтримкою всіх команд, Борис Шатров, навіть, прокоментував, що він: «в шоці, що в залі так багато людей і дійсно щасливий через це».
Загалом, вечір відбувся на ура і за це ми дякуємо молодим активістам Перечина. Бажаємо їм удачі в нових проектах. А після такого теплого прийому, ми згідні приїжджати постійно. І ще раз дякуємо за величезний торт, який було вручено ужгородським гімназистам, а шматочки якого роз’їхалися по домам кожного із чисельної делегації Закарпатської ліги КВН.

Наталія Дячун


Цей матеріал мав би з'явитись на нашому сайті приблизно два тижні тому, але з певних причин не
з'явився. Даруйте...:) - Прим.ред.
Переглядів: 996 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 7
avatar
0
1 irshavec • 03:21, 31.12.2009 [Матеріал]
+ ще один прапорець КВН на карті Закарпаття! Вітаю.
avatar
0
2 AntiQar • 15:41, 02.01.2010 [Матеріал]
Сестричка скромница,свою фамилию надо было первой ставить.)
avatar
0
3 Monika • 14:47, 05.01.2010 [Матеріал]
Дякуємо що приїхали до нас! Ви молодці)
avatar
0
4 Микола • 15:07, 05.01.2010 [Матеріал]
Від імені Молодіжної Ради Перечина, щиро дякую всім гостям з м. Ужгород) Надіємося на подальшу співпрацю!
P.S. Виграла команда "Різні люди"))
avatar
0
5 Борец за справедливость • 02:25, 08.01.2010 [Матеріал]
а про Шамика то забыли упомянуть. Ай-ай-ай!!!
avatar
0
6 necass • 11:48, 09.01.2010 [Матеріал]
"яка всього на декілька сотих бала, але все-таки обігнала своїх суперників." - тобто ви бали виставляли типу "5.43", "6.28", "5.87"... ????? :))))
avatar
0
7 Angel925 • 20:07, 15.04.2010 [Матеріал]
Типу ДА)
avatar