Головна » 2013 » Січень » 23 » Команді "ВУЗВ" - 15 років!
18:32
Команді "ВУЗВ" - 15 років!
15 років на сцені, біля 100 ігор, ціла купа титулів, призів та жартів — це команда КВН гімназії м. Ужгорода «Вхід у змінному взутті». Цього місяця найстаріша команда КВН Закарпаття святкує 15-річчя. Точну дату згадати важко, але перша гра «ВУЗВ» пройшла в січні 1998 року. Суперниками гімназистів тоді була команда 8-ї школи. 

З того часу команда стабільно показує високий рівень гри серед шкільних і навіть дорослих команд КВН. Команда «ВУЗВ» неодноразово ставала переможцем першості міста серед шкільних команд КВН, фестивалів, ігор КВН-ЮІР та «ПОУМУ». З 2000 року команда гімназії — єдина дитяча команда в дорослій Закарпатській лізі КВН, де майже щороку ставала фіналістом Кубку, а один раз навіть його володарем, перемогла у Літньому кубку, двічі дійшла до фіналу Чемпіонату Закарпатської ліги КВН.

Окремим розділом історії команди є її участь у всеукраїнських фестивалях, що проводить Асоціація «КВН України». Вперше гімназисти приїхали на фестиваль «Гуморина-2000» в Одесу, і з того часу команда пропустила тільки один фестиваль, коли її учасники поїхали в складі збірної Ужгорода. Команда грала в Одесі, Житомирі, Затоці, Лубнах і жодного разу не поверталась з фестивалю без призів.

Капітанами «ВУЗВ» в різні роки були такі учні гімназії: Богдан Вереш, Олена Курта, Золтан Грешкулич, Ігор Кривошеєв, Вікторія Ходанич, Тетяна Бонь, Наталія Цифрак, Дмитро Бабчук, Олеся Дубанич, Генадій Копитчак, Аліна Возняк, Катерина Дюрик.

За роки існування команди гравцями «ВУЗВ» було понад дві сотні учнів гімназії. Щороку в гімназійній їдальні гравці «ВУЗВ» проводять гру КВН між командами молодших класів гімназії. Учасники цієї гри поповнюють склад «ВУЗВ», таким чином склад команди оновлюється щорічно. Незмінними залишаються керівник команди Сергій Денисенко та заступник директора з виховної роботи Світлана Іванівна Дутко, яка постійно опікується командою. І ще — синьо-чорно-біла форма та веселе пухнасте змінне взуття.

Титули і досягнення:

1999 р.:
— Чемпіон Ужгорода серед шкільних команд КВН

2000 р.:
— Чемпіон Ужгорода серед шкільних команд КВН
— Срібний призер всеукраїнського фестивалю дитячих команд КВН «Гуморина-2000» (м. Одеса)
— Переможець міжрегіонального фіналу команд КВН-ЮІР, учасник всеукраїнського фіналу в Артеку.

2001 р.:
— Фіналіст Кубку Закарпатської ліги КВН
— Переможець всеукраїнського фестивалю дитячих команд КВН «Гуморина-2001» (м. Одеса)

2002 р.:
— Фіналіст Кубку Закарпатської ліги КВН
— Переможець всеукраїнського фестивалю дитячих команд КВН «Жарт-птиця-2002» (м. Житомир)

2003 р.:
— Фіналіст Кубку Закарпатської ліги КВН
— Переможець всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця-2003» (м. Одеса)

2004 р.:
— Фіналіст Чемпіонату Закарпатської ліги КВН серед дорослих команд
— Володар Гран-прі всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця-2004» (м. Одеса)

2005 р.:
— Фіналіст Кубку Закарпатської ліги КВН

2006 р.:
— Фіналіст Кубку Закарпатської ліги КВН
— Чемпіон Ужгорода серед шкільних команд КВН

2007 р.: 
— Володар Кубку Закарпатської ліги КВН
— Переможець всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця-2007» (Затока)

2008 р.: 
— Фіналіст Кубку Закарпатської ліги КВН
— Срібний призер всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця-2008» (Затока)

2009 р.: 
— Фіналіст Кубку Закарпатської ліги КВН
— Бронзовий призер всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця-2009» (Затока)

2010 р.: 
— Фіналіст Кубку Закарпатської ліги КВН
— Срібний призер всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця-2010» (Затока)

2011 р.: 
— Переможець міського фестивалю «ПОУМУ»
— Фіналіст Кубку Закарпатської ліги КВН
— Переможець всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця-2011» (Затока)

2012 р.: 
— Переможець двох міських фестивалів шкільних команд КВН (квітень і листопад)
— Володар Літнього кубку Закарпатської ліги КВН
— Фіналіст Чемпіонату Закарпатської ліги КВН
— Срібний призер всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця-2012» (Затока)


А зараз слово людям, які мають безпосереднє відношення до команди «Вхід у змінному взутті»:

Ігор Урбанський, головний редактор Асоціації "КВН України":
Мені здалося, що оригінальними будуть віршовані рядки. Сподіваюсь, що "ВУЗВ" це сподобається... Мої вітання та побажання успіхів у творчості і перемог на всіх рівнях! 15 років в Україні — це не найвищий термін, грати і смішити людей дозволено до кінця віку...
15 років вам радіють люди,
Всім з вами весело на сцені і в житті...
І знають всі, що завжди ВИХІД буде,
Якщо є "ВХІД у змінному взутті"!

Йолка, співачка:
С чего начать? Я помню первый состав команды. Ну, один из первых) Мне даже пару раз выпадала честь проводить репетиции этого звездного состава)) Я очень хорошо помню чемпионат внутри гимназии — в столовой) именно там, на этих смешных и уютных КВНах мы высматривали кандидатов в основной состав. Так получилось, что я много раз видела команду в деле. И в родном городе, и на многочисленных фестивалях за его пределами. И всегда это была работа слаженной команды. Я от себя хочу поздравить эту маленькую фабрику смешных звезд — «ВУЗВ» — с днем рождения! А ее бессменному руководителю и идейному вдохновителю хочу пожелать терпения и вечного вдохновения)) То, что вы делаете столько лет подряд, вызывает восхищение и уважение. УРА!

Золтан Грешкулич, підприємець:
КВН — это неотделимая часть моей жизни. Игра дала мне много Очень значимых для меня людей, с большинством из которых я дружу до сих пор. Рад, что являюсь частью такой прекрасной и яркой команды, как ВУЗВ. Хотелось бы, чтоб эта команда продолжала играть и выигрывать!

Тамара Готра, випускниця 7-С класу (випуск 2002):
Роки навчання в гімназії — це найприємніші і найвеселіші спогади мого дитинства. І ці спогади не були б такими насиченими, якби не шкільна команда КВН «ВУЗВ». Минуло вже 11 років з того часу, як я закінчила Гімназію, а я й досі пам’ятаю наші виступи, підготовки, веселощі — наче це було вчора. Взимку ми гуляли містом у тапках «ведмедях» (ми ж «вхід у змінному взутті»), доводили Світлану Іванівну до нервових нападів своїми «приколами». Ми могли на Великдень затопити пів поверху водою (поливанки )), писати кумедні «валентинки» учням та викладачам, заклеїти двері паралельних класів скотчем — все це придумувалося та реалізовувалося нашим «зірковим» складом — друзями-учасниками «ВУЗВ». З багатьма з них я спілкуюся і досі. Усі вони дорослі, працюючі, зайняті одружені люди, які вже мають власних дітей… Але все ж є спільна риса, яка вирізняє нас, колишніх «ВУЗВ»-ців, серед інших: ми особливі... Трохи (по-хорошому) дивакуваті. Нам простіше долати складнощі. Ми скоріше адаптуємося до дорослого, складного життя. Ми життєрадісні. Креативні. Стресо-стійкі. Ми хороші оратори. Ми вміємо висловлювати власну думку та аргументовано відстоювати її. У нас «гострий» розум та язик. Ми — успішні. Я вдячна долі, рідній школі та Сергію Денисенко за те що «ВУЗВ» трапився у моєму житті — бо я була би зовсім іншою людиною, якби не Ви. З Святом Вас, Любі Мої! Розвивайтеся та не зупиняйтеся! Поважаю, пам’ятаю та люблю!

Наталія Цифрак, фінансовий аналітик, Братислава:
Лично меня КВН научил думать "out of the box", нестандартно, неожиданно... стараться во всем искать позитив и улыбку. Научил ответственности, командному духу... научил быть и капитаном и "матросом" (что иногда даже сложнее). Запомнились больше всего, конечно, поездки, друзья по всей стране, новые города... Как по мне, КВН — это универсальный "кружок" (по крайней мере школьный). Сдесь ребенок на самом деле имеет возможность попробовать очень многое: петь, танцевать, делать реквизит, выдумывать костюмы, писать тексты, стихи, развивать в себе ораторское искуство... В общем, люблю я это "занятие", и мне очень всего этого не хватает!

Олександр Шуфрич, віце-президент ФК "Говерла":
«ВУЗВ» — это абсолютно особенная часть моей жизни, автономная республика в моем сердце... Не существует слов, которые могли бы описать кратко весь тот вираж эмоций которые переживает КВНщик, и которые переживал я лично. Я очень благодарен этой игре и своей родной команде, за то что научили меня смеяться и главное веселить, ведь смех продлевает жизнь. Чувствую, благодаря «ВУЗВ» проживу ооооочень долго. Но отдельно хотел бы выделить человека который дал мне многое, которому я во многом обязан своим лидерским качествам и умению работать в коллективе! Сергей Денисенко — образец учителя и друга, настоящий мастер своего дела и просто искренне хороший человек. Люблю свою игру и люблю свою команду, она в моей душе навсегда, она мне принадлежит и таким же, как и я!

Ігор Кривошеєв, директор івент-агенції "ComedyOrg — Королі вечірок":
«ВУЗВ» — это мой трамплин. «ВУЗВ» — это первые выезды из Ужгорода без взрослых (Сергей Денисенко тогда таковым еще не был). «ВУЗВ» — это мои 90-е. В этой команде я взрослел, наступал на грабли, дергал девочек за косиськи (не опечатка) и развивал лидерские качества:). «ВУЗВ» открыл для меня двери в мир КВН, а КВН подарил мне понимание того, чем я буду заниматься всю жизнь. Молодым гимназистам хотелось бы пожелать побольше терпения и стремления развиваться. Ведь обидно когда каждый год на КВН-е в гимназийной столовой видишь десятки талантливых мальчиков и девочек, а через год оказывается что они уже ходят на бальные танцы. Молодежь, КВН круче чем танцы и даже чем олимпиада по математике. У лучшей школы города должна быть лучшая команда КВН. Дерзайте, как говорится — все в Ваших мозгах.

Роман "Доккі Док" Самко:
Я очень рад, что мое юношество тесно связано с КВН! А если б не «ВУЗВ», этого никогда бы не случилось. Лучше шутить и улыбаться, так морщины быстрее появляются.

Аліція Возняк, студентка Університету інформаційних технологій і менеджменту, Жешів, Польща:
Хтось обирає шахи, хтось малювання. Для когось сенс життя полягає в написанні віршів до шкільної газети, а дехто обожнює баскетбол. Та для тих, хто не любить обмежувати себе одним родом діяльності, є КВН.
Команда «Вхід у змінному взутті» — це збір творчих людей, кожен з котрих унікальний по-своєму. Хтось співає, хтось танцює, хтось актор, а хтось старається внести свої ідеї до сценарію. Індивідуальність кожного є запорукою успіху команди.
«Вхід у змінному взутті» характеризується частою зміною кадрів, що дозволяє не набридати глядачам. Завдяки цьому, команда на ринку місцевого «шоу-бізнесу» вже 15 років. До річниці такої чудової дати хотілося б побажати новим гравцям творчих успіхів, витримки і справжніх друзів. Сподіваюсь, всі ви зумієте скористатись можливостями, котрі дає Закарапатська ліга КВН.
Щодо мене, за період своєї активної участі в шкільній команді я зрозуміла, що саме варто розуміти під поняттям КВН. КВН — це коли вас багато, але граєте як один. КВН — це коли ти впала на сцені, а твоя команда зайняла перше місце і дістала магнітофон. КВН — це висміювання реальності. КВН — це не гра, а стиль життя.

P.S. від «ВУЗВ»: Дякуємо всім, хто долучився до написання цього матеріалу, дякуємо всім, хто був з нами всі ці 15 років і продовжує нас підтримувати. Велика подяка керівництву гімназії і окремо — Світлані Іванівні. Дякуємо батькам та меценатам за фінансову підтримку. За допомогу в творчій діяльності дякуємо Ростиславу Буланову, Борису Шатрову, Олексію Клімову, Ігорю Шарапі та всій команді «Тяп-ляп». Дякуємо нашим звукооператорам Роберту Рійвесу, Дмитру Смагіну, Євгену Берланюку, Олександру Шаміну. Дякуємо Закарпатській лізі КВН, Асоціації «КВН України», дякуємо всім командам, з якими ми грали, і, звичайно, всім вболівальникам і глядачам!


А наостанок - добірка фото команди «Вхід у змінному взутті» різних років:Більше фото - в альбомі
Переглядів: 1911 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar