Головна » 2010 » Листопад » 8 » Команда з Мукачева представлятиме Закарпаття у Львові
12:22
Команда з Мукачева представлятиме Закарпаття у Львові


Міністерство освіти і науки України спільно з Державним центром зайнятості з метою відновлення престижу робітничих професій організували Всеукраїнський профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід серед учнівських команд «ПОУМУ» - «Професійна Орієнтація Учнівської Молоді України».
Краща серед учнівських команд Закарпаття  – збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Мукачева «Royal Flush» (Роял Флеш), гасло команди «Ми команда  «Royal Flush» – кращих в світі не не знайдеш!» – візьме участь у четвертому півфіналі Всеукраїнського турніру учнівських команд «ПОУМУ», який відбудеться 13-го листопада у місті Львів.
На сцені кіноконцертного залу ім. «Довженко» 13 листопада о 17:00 за звання кращої змагатимуться команди Волинської, Тернопільської, Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської областей.
Підтримаємо НАШУ команду «Royal Flush»!
Уже зараз ви можете підтримати нашу команду, проголосувавши за неї на офіційному сайті Всеукраїнського турніру учнівських команд «ПОУМУ» http://poumu.com.ua.
Нашій команді потрібна підтримка! Кожен ваш голос дуже важливий! Давайте разом допоможемо закарпатським школярам ще на один крок наблизитися до перемоги!
Вболіваємо та голосуємо за наших!

Маргитич Л.Ю.
начальник відділу організації профорієнтації Закарпатського ОЦЗ

Переглядів: 626 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar