Головна » 2012 » Листопад » 14 » Команда "Кevin" грала в КВН в столиці
19:25
Команда "Кevin" грала в КВН в столиці

До 51 річниці КВН у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася незвичайна подія - відкрився перший сезон Ліги КВН КНТЕУ. Ліга КВН КНТЕУ - це ліга, де можуть брати участь команди КВН з усіх структурних підрозділів університету, факультетські команди, а також різноманітні збірні і, звичайно, за бажанням команда викладачів.

Основна мета проведення Ліги - це інтелектуальний та духовний розвиток особистості, популяризація руху КВН у стінах університету та відбір нових талантів до збірної КНТЕУ. Перед початком гри з привітальним словом виступив головний натхненник КВН руху в КНТЕУ, гравець команди КВН зразка 1967 р. - ректор університету А.А. Мазаракі і побажав всім учасникам за старою традицією "Ни пуха, ни пера".

За підтримки ректорату "Свято КВН" відбулося на найвищому рівні. Взяти участь у І сезоні КВН виявили бажання 13 команд. За результатами проведення фестивалю подальшу боротьбу продовжуватимуть 8 команд, а саме: команди Хмельницького торговельно-економічного коледжу "Хмельницький проспект", Ужгородського торговельно-економічного інституту "Kevin", факультету товарознавства та торговельного підприємництва "Товарный вопрос", збірної викладачів "PrePod", факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу і факультету товарознавства та торговельного підприємництва "Ютурулус". Крім того участь будуть брати лауреати фестивалю - збірна Харківського торговельно-економічного інституту "Економ-клас" та команда факультету економіки менеджменту і права "Пілотка", і звичайно ж переможець фестивалю Збірна Чернівецького торговельно-економічного інституту. Ще п’ять команд, на жаль, не пройшли до наступного етапу, проте виступили на достатньо високому рівні й мають всі шанси в наступному сезоні дати бій іншим командам. 

Велику роботу для проведення фестивалю виконали керівник Ліги команд КВН - Мельник Світлана та редактор Ліги - Жерноклей Іван. Наступний тур відбудеться вже в грудні місяці. Сподіваємось, що рівень гумору на передодні новорічних свят буде дуже високий.

Відділ навчально-виховної роботи

Переглядів: 421 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar