Головна » 2012 » Червень » 1 » Хто куди, а ми на «Uzhgorod nights»!
21:47
Хто куди, а ми на «Uzhgorod nights»!

У кожного з нас є улюблене місто, той куточок, де ми відчуваємо себе щасливими. Та чи часто ми зізнаємось у тому, що справді його любимо? 
Розважальне шоу «Uzhgorod nights» створене для тих і тими, хто любить це місто. Ідея такого нового проекту належить хлопцям із команди КВН «Тяп-ЛяП» та організації «ComedyOrg — Королі вечірок». Підтримала ініціативу партія «УДАР Віталія Кличка». 

Останнім часом у організаторів всіляких шоу все більш популярними стають заходи  на кшталт «Камеді клабів», шоу клубного формату, де зачасту жартують на так звані «заборонені теми» і використовують нецензурну лексику… Проте такі заходи вже втомили  публіку. 

«Uzhgorod nights» є чудовою альтернативою клубним шоу. Концерт у справжньому театрі, де можна весело провести час із друзями: посміятися, в тому числі й над собою. 
Перше шоу, звісно, мало свої недоліки  й недопрацювання, які не зіпсували загального позитивного враження. «Тяп-ЛяПівці» не тільки показали веселі мініатюри, СТЕМ, зачитали жарти, але й провели інтерактиви із залом, смішно прокоментували картинки, зняли власні кумедні відео та ще й пісень заспівали! У рубриці «Обличчя Ужгорода» хлопці нагородили  не публічних осіб або чиновників, а справжніх народних героїв. Юрій Ліпчей (просто Дядя Юра із «Кактуса»),  Микола Гладко (просто дядя Коля, охоронець із «Панорами»), Геннадій Ведерніков (сідоволосий мужчина на велосипеді давно став зіркою Закарпаття), Наталія Засухіна та Клара Берец (артистки драмтеатру, більш відомі як «циганки») — відомі закарпатцям, вони живуть поруч із нами, ми зустрічаємось із ними ледь чи не щодня. Саме такі представники є обличчям столиці Закарпаття.Незвичним інтерактивом із залом стала рубрика «Запитай у міської влади». Діалог із владою відбувався за всіма законами жанру: каверзні запитання, неочікувані відповіді і… бійка! І обов’язково все-все зняти на камеру. 

«Поговорили про владу, тепер можна і про бізнес по-закарпатськи…»,  — так розпочався відео рейтинг місць Ужгорода, куди мешканці бігають до туалету. Хлопці порадили підприємцям звернути увагу на цей рейтинг і запропонували ще й на цьому заробляти гроші. Все це жарти, звичайно, просто у кожному жарті, як відомо…
Відеорубрика «Чому любимо Ужгород» — знята у формі соцопитування. Хлопці задавали перехожим здавалося би прості запитання про місто і його жителів (наприклад, про по-батькові нашого мера, чи чому один із парків називають «Цапля» тощо),  однак люди не завжди знаходили правильні відповіді (на ходу придумуючи смішні власні варіанти). Закінчилось відео на «теплій ноті» — люди зізнались у коханні місту: «Я люблю Ужгород»! Кажуть, що до нас їдуть знімати відоме телевізійне шоу «Дурнєв+1»… Знаєте, у нас і без відомих київських персонажів є кому робити такі проекти! =)

Серед яскравих образів вечора — «человек-шегічейк», товстий голуб, тупа чайка, «рідкий Термінатор»,  закарпатець, що виграв мільйон у «Лото-забаві», два прикордонники: угорський і український… І цей однорідний ряд можна продовжувати довго. На Закарпатті знімають художні фільми, наші короткометражки крутять на фестивалях у Києві та навіть у Каннах, тому хлопці пообіцяли зняти справжнє документальне кіно про наш край. Але оскільки час був обмежений, готовим вийшов лише трейлер «Я живу на Закарпатті» .  Також учасники шоу весело обіграли відому ситуацію, у яку потрапляла більшість із нас, коли доводилось приходити на незрозумілий день народження: до подруги подруги чи дружини або до друга друга чи чоловіка…  «Комментируйте фото, это весело»,  «репнутые штаны»,  «проезжай – виссо», «казус вечера»,  «Генрих, мы вас уже в 45-ом победили», «когда 2 танка с Кальварии уедут, тогда и починим дороги», «пробил колесо, пробью и дороги»,  «усы города»…  І ще багато чого будемо згадувати після завершення цього концерту.  Наприкінці учасники самі зізнались за що люблять Ужгород,  та заспівали веселу пісню «До свидания, мой любимый город!». Дуже сподівамось, що «Uzhgorod nights» стануть традиційними. Адже такі шоу хочеться відвідувати. Приходити і просто відпочивати від трудових днів, від буденності й усвідомлювати: я таки люблю це місто! Люблю Ужгород в тому чилі за щирі усмішки і теплий зал. Люблю із усіма недоліками. І нехай мені знову скажуть про «рожеві окуляри» та «неможливість змінитися і писати більш критично», скажу: втішно, що «Uzhgorod nights» відбулися. Відбулися добре. Хлопці знають про помилки та «промахи», і надалі їх уникатимуть. Критикувати найлегше («критикеры и критикессы найдутся всегда»), а хто як не ми похвалить?.. Справді, «Тяп-ЛяПи», так тримати! Можна з упевненістю сказати, що відвідати це шоу можна із коханими, батьками і дітьми. Як-то кажуть: і самими прийти, і друзів привести.
Зустрінемось на наступних заходах!
Усміхайтесь! З нами весело!

Олександра Артюхіна, ЗЛ КВН

Фотозвіт тут


Переглядів: 903 | | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 2
avatar
1 BezGmo • 12:49, 02.06.2012
Мне понравилось)) но уж слишком много юмора о "****испускании"))))
avatar
2 Lady_Gabi • 00:55, 03.06.2012
Дякуємо хлопцям за вечір hands і чекаємо нової зустрічі! booze
avatar