Головна » 2011 » Лютий » 11 » Камеді-шоу „От Фонаря”
16:38
Камеді-шоу „От Фонаря”
10 лютого, в нічному клубі „Фантом” відбулося камеді-шоу „От Фонаря”. В рамках гумористичного заходу 15 учасників з Ужгорода, Мукачева та Львова впродовж двох годин розважали глядачів мініатюрами та жартами.

В залі були присутні відомі ужгородські підприємці, політики та журналісти, які жваво реагували на жарти на власну адресу. Організатори витратили більше двох місяців на підготовку та відбір матеріалу. Жартували молоді гумористи здебільшого про міського голову, ДАЙішників та нетверезих чоловіків.

 За словами лідера команди КВН «От Фонаря» Михайла Карпенка, найбільше гумористи переживали через жарти, які містили нецензурні висловлювання : «Ми свідомо пішли на такий ризик та повністю розуміли, що це - величезна відповідальність. Ми запросили на шоу публічних людей та гостей, яким не властивий такий стиль спілкування. Та все ж, жарти з ненормативною лексикою сприймалися адекватно, адже більшість наших гостей – це люди з хорошим почуттям гумору» - відзначив організатор. Михайло також зауважив, що й надалі буде організовувати подібні вечори гумору у форматі стенд-ап камеді. «Ми обов’язково врахуємо всі недопрацювання та недоліки, проте вносити суттєвих змін до концепції камеді шоу не будемо» - поділився Михайло Карпенко. 

Вікторія Рижова, КarpatNews.in.ua

Фото - Вконтакті
Переглядів: 770 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar