Головна » 2014 » Липень » 29 » Як закарпатський флот вп’яте сплавлявся Ужем
01:00
Як закарпатський флот вп’яте сплавлявся Ужем

Літо у розпалі. А це означає, що відбувся, певно, найекстремальніший захід року «Ужгородська регата-2014», одним з організаторів якої є Закарпатська ліга КВН. Двадцять одне немоторне судно взяло участь у запливі Ужем, цьогоріч така кількість стала рекордною. Дехто змайстрував справжнє оригінальне судно, а хтось просто надув матрац і поплив у своє задоволення. Адмірал Федір Шандор та контр-адмірал Сергій Денисенко перед стартом провели шикування Закарпатського флоту. Кожне «судно» отримало бортовий номер і стартувало по черзі, з інтервалом 20 секунд. Команди боролися за перемогу у таких номінаціях:


• "Летючий Голандець" (найшвидше судно)
• "Веселий Роджер" (найоригінальніше судно) 
• "Чорна каракатиця" (найшвидше судно серед оригінальних)
• "Ноїв ковчег" (найчисельніший екіпаж)

Разом із рекордною кількістю суден, додалося ще й чимало глядачів: увесь пішохідний міст і 2 набережні з обох берегів річки були переповнені зацікавленими подією людьми.
«Пятая Ужгородская Регата поставила рекорд по количеству участников, зрителей и воды в реке. Спасибо всем, кто был с нами!», - поділився радістю контр-адмірал закарпатського флоту Сергій Денисенко.


Було дуже багато креативних кораблів, але, певно, найбільше уваги привернув так званий «лайнохід» під назвою «ПТН ГВН», а, як то кажуть, як корабель назвеш, так він і попливе. Двоє хлопців вирішили не оминути ті події, що зараз відбуваються в країні і таким чином нагадали, хто є хто. 
 

Першим стартував пасажирський корабель «Karpathia», квитки на який розігрувались у соцмережах. Тільки відпливши, деякі човни не змогли впоратися із примхливим Ужем. Хтось губив дрібні деталі, елементи гардеробу команди, а дехто фінішував лише на «залишках» корабля. Та це не завадило учасникам просто отримати задоволення від екстремального запливу. 

На фініші учасників повторно вишикували, і кожен із моряків склав присягу на вірність Закарпатському флотові. Опісля цього головний суддя змагань Ростислав Буланов оголосив найкращих. Перемогу в номінації «Ноїв ковчег» - найчисленніша команда - отримало судно «Студент». Найшвидшим був одиночний екіпаж судна «5/10», а найшвидше з-поміж оригінальних суден проплив «Веселий плавун». Найоригінальнішим визнали «корабель» команди «Дядя Піца» - кухарі, що приїхали до нас із Луцька. Вони пропливли Ужем на піці, а гребли ножем і виделкою. 
 

Переможці отримали призи від магазину «Big Fish», запрошення на спортивний сплав по Тисі від Івана Дивинця та фірмові закарпатські пряники. Всі учасники отримали тарілку запашної юшки від рок-н-рол-пабу «Савок». А всі гроші, що були зібрані на Регаті, були передані у рух підтримки закарпатських військових. Будемо сподіватися, що наступного року охочих проплисти Ужем на власноруч сконструйованому судні побільшає, і рекорд  знову буде побито.

Сашка Балог

Фото Миколи Романовського

Більше про "Ужгородську Регату" - в офіційній групі

Переглядів: 629 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar