Головна » 2015 » Березень » 16 » Як ужгородські гумористи одну п'ятницю не поділили
15:22
Як ужгородські гумористи одну п'ятницю не поділили

Діяльність закарпатських КВНщиків давно не обмежується іграми Закарпатської ліги. Набувши досвіду, вони створюють свої успішні проекти, які проходять з певною періодичністю. Два такі заходи заплановані на кінець березня. З певних причин, організатори не змогли домовитись між собою, і гумористичні шоу відбудуться одночасно, 27 березня, але в різних місцях, отже потенційний глядач поставлений перед вибором: Uzhgorod Nights або StandUP. 

Що ж обрати?


Uzhgorod Nights — це гумористичне шоу для тих, хто любить місто Ужгород. Кілька разів на рік найкращі гумористи обласного центру Закарпаття збираються, щоб пожартувати на теми близькі кожному ужгородцю. Дістається і меру, і губернатору, і депутатам. Для нас немає жодних обмеженнь, або цензури. Головне, щоб всім було весело. Проте ми не забуваємо і про гострі соціальні проблеми, приділяємо увагу активним жителям міста. Якщо Ви любите Ужгород — приходьте на Uzhgorod Nights Show і приємний вечір Вам гарантовано.
Подробиці: vk.com/uz.nights

StandUP. Кращі стендап коміки Закарпаття знову зберуться в стінах ILKO Gallery для того, щоб поділитись своїми новими історіями. Поєднання незвичного стилю гумору та атмосфера ILKO Gallery – чудовий коктейль емоцій для вечору п’ятниці. Проект вже набрав схвальні відгуки багатьох ужгородців та гостей міста, тому запрошуємо і вас стати поціновувачем цього гумористичного жанру. Увага! Гумор на межі! Подекуди – без цензури, – кажуть організатори.
Деталі у групі: vk.com/standzakup

Для повної картини пропонуємо вам переглянути відео-запрошення.
Анонс StandUP:


Запрошення на Uzhgorod Nights:


А тут - голосування учасників нашої групи у VK.

Ну як, зробили свій вибір?

P.S.
Коли матеріал вже було опубліковано, нам прислали це:

У чому полягає магія числа "27.03" і чим воно так привабило закарпатських гумористів  - з'ясовують спеціалісти.

Переглядів: 1066 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar