Головна » 2013 » Вересень » 9 » Фіналісти-2013 – хто вони?
12:41
Фіналісти-2013 – хто вони?
Трохи більше, ніж за тиждень в Ужгороді буде смішно не на жарт. Найкращі команди Закарпатської ліги КВН сезону 2012-2013 боротимуться за титул Чемпіона ЗЛ. Цьогоріч у найомріянішій грі сезону велелюдно. Вперше за 15 років існування Ліги у фіналі грають 5 команд. Кожен із фіналістів пройшов свій шлях до найважливішої гри. Кожна із команд – унікальна і має свою родзинку і «таємну зброю» задля отримання титулу Чемпіона.Напередодні Фіналу ми вирішили ближче познайомити вас з тими, хто створюватиме ваш настрій 17 вересня, і паралельно боротиметься за звання кращої команди ЗакЛіги у цьому сезоні.Ми спитали у фіналістів про власне бачення команди, кого із суперників вони остерігаються найбільше, що є їх «козирем» та про плани на перспективу. Що вийшло – читайте далі!Тож, стартуємо.

«Вся справа – у черевиках!»Ці хлопці і чарівна дівчина із першого туру (та ні, зі старту сезону) дивували. Вони – певним чином «нове» віяння у ЗЛ. Були у них і гучні овації, і відверті невдачі. Було посилення «битими» гравцями Ліги. Вони останніми «заскочили» у потяг «Фінал Чемпіонату», обігравши сильних суперників та здобувши Літній Кубок ЗЛ. Мовиться про «Сборную причуд Фрейда».

Стильно вдягнені юнаки і мила дівчинка, краватки, бантики та… червоні черевики. А ще фірмовий «танчик» під пісню Адріано Челентано.
Команда КВН «Сборная причуд Фрейда» - збірна талановитих, досвідчених КВНівців, які пограли у чималій кількості команд, є впізнаваними обличчями ЗЛ. У такому «вибуховому» складі грають перший сезон закарпатки. Здавалося б, непоєднувані персонажі – стали міцним творчим колективом.

У складі – капітан, засновник та ідейний натхненник – Мішіке Лутак. Здається, ця людина не просто грає, навіть не живе, а горить КВНом. Саме він зібрав докупи всіх учасників, які до цього хоч і зустрічалися на КВНівській сцені та разом командно не грали. І кожен у сезоні розкрився по-справжньому. Фірмова борода та усмішка команди, «танчик» - це його заслуга, найхаризматичніший Чемпіон України, заклігівець, у колишньому «Без ГМО» - Вова Кірсанов. Саме Мішіке і Вова пліч-о-пліч створювали імідж команди. Сперечалися, ображалися, але завжди виходило щось новеньке і цікаве. «Фрейди» не були б тими «фрейдами», яких ми любимо, без найголовнішого «супергероя» команди – Мироса Карбованця. Ця людина встигла і на сцені пограти, і за лаштунками виконати величезну роботу. Зйомка відео, монтаж всіляких роликів (більшості команд ЗЛ), налаштування екранів та допомога на звукові – це все наш Мирос. У «Фрейдах» він нарешті знайшов себе і став заслужено найбільш «любвеобильным» членом команди. Доповнила картинку – прекрасна «просто» Анна-Марія Левкулич. Вона внесла долю жіночності у «мужланський» (за первинним задумом) колектив та створила милу атмосферу на сцені. До слова, Анна-Марія – теж досвідчена КВНниця! Вона пройшла школу «ВУЗВ» від і до.Доповнив «фрейдівський» коктейль один із найтитулованіших гравців КВН – Льоша Клімов. Він – загадка команди, і саме у «фрейдах» наш Льошка відкрився. До сих пір мовчазний, хлопець зіграв чимало яскравих ролей і нарешті із розряду «талановитий автор» та «боєць невидимого фронту» Льоша перебрався на «передовицю» і додав особливого відтінку у цю «червоночеревикову» тусовку. Віднедавна (а саме від переможного для «Фрейдів» Літнього кубка) він – «людина, вихована соняшниками» =)

«Мы самая стильная команда ЗЛ, - весело говорить Мішіке. - Так как я мастер аналогий, нас можно сравнить с музыкой. Вот есть классика, есть попса, есть тяжелый рок. А мы больше – альтернатива, альтернативный рок. От других отличаемся тем, что зависим от нестандартых ходов сюжета. Многие говорят, что мы больше «текстовики», берем текстовыми шутками. Больше всего хотим «взять» зрителя и жури стилем, неоднообразным развитием сюжета. Обязательно покажем истинную суть Фрейда, уверяю: будет много причуд. И как я часто говорю: «Сила в черевичках!».Що ж, у разі чого хлопці будуть брати червоними черевиками та танчиком від Адріано =)

Щодо суперників та кого остерігаються найбільше, однозначно стверджують – тут всі конкуренти. Сезон видався навдивовижу неочікуваним і передбачувати що-небудь – зась! Справа невдячна. «Как говорит один из редакторов закарпатки, никому не известный Александр Шевелюк, у нас Лига-интрига. Мы уже успели проиграть всем командам-финалистам. Поэтому мы знаем все их слабые места! А, нет, БУМу не проигрывали еще. Но, так как у меня был опыт игры в «тылу» бумов, знаю, на что они способны и что от них ожидать! На самом деле, это все шутки, этот финал для меня не просто соревнование команд. В этом году я буду играть против друзей. С некоторыми участниками команд-соперников (ВСЕХ!) я очень давно дружу, мы – лучшие друзья; с неким я даже жил в свое время на съемной квартире; детьми я просто восхищаюсь. Поэтому этот финал будет непростым, в первую очередь из-за вот этих эмоций настоящей дружбы», - резюмує Мішіке.

Щодо таємної зброї, зізнаються: карт не розкриватимуть, секрети не видаватимуть. Трохи привідкрили завісу: при біді «братимуть» сверхсилою Мироса. «По-секрету скажу: мы купили огромную базуку, она по-любому, нас спасет. Пусть она и игрушечная. И стреляет пульками! Мы верим – она спасет», - жартує Мішка.

Фінал скоро, а там – не за горами і наступний сезон. Як правило, так просто із КВНа не йдуть. Тож ми поцікавилися про плани на «післяфіналля»: про плани на прийдешній сезон. Після самої гри хлопці і вирішать, що робити далі: «Конечно, мы бы хотели показать стиль «фрейдов» по Украине. Но тут, как всегда, становится вопрос спонсора. А это трудно. Особенно для начинающей команды. Плюс нам будет сложно поехать куда-то нашим сыгранным коллективом: у каждого – работа и учеба. Могут возникнуть трудности. Посмотрим, как пойдет и ляжет карта. Все решится в скором времени. Но из КВНа не уйдем – так просто он нас не отпустит!»


«У нас тільки якісне «Кіно»!Цю команди можна назвати «темною конячкою» (не плутати із однойменною командою!) фіналу. Вони у півфіналі тріумфально та неочікувано для деяких виграли у вже згаданих «Фрейдів» та поділили 1 місце із «ВУЗВ». Тож вони – першими стали Фіналістами Чемпіонату! Зустрічайте оваціями – мукачівське «Кіно»!

Клітчасті сорочки, незвичайні образи та часом недитячий гумор у дитячої команди. Команда КВН «Кіно» - вперше Фіналісти закарпатки, учасники минулорічного фіналу Кубка ЗЛ КВН, серед учасників є переможці шкільної ліги КВН Мукачева, і керівник у них що треба – відомий закарпатський КВНівець Ігор Товт. Він неодноразово доводив, що «фантазії йому хватає», це завжди усміхнений хлопець, який радо іде на контакт. За Ігорем та його роботою з командою приємно спостерігати. Це стосунки рівня «батько-діти» чи то «старший брат-молодші». Часом саме йому дорікають у великій кількості недитячих жартів із уст дітей, але тільки Ігорю відомо, що насправді за усім стоїть. А ще – це людина-трансформер, як показала одна із ігор закарпатки, Ігор вміло перевтілюється у жовту… маршрутку.

На контрасті саме цих двох – двох Сашків – Фіщука та Цібере – частенько будуються мініатюри «Кіно». Їх іноді у кулуарах звуть нашими «Тарапунькою та Штепселем». Сашко Фіщук запам’ятався не тільки як талановитий актор, але й як надшвидкий репер. Це людина-оркестр із дуже гучним голосом. Олександр Цібере – «високий Сашко», актор-імпровізатор, людина-танець. Його «ростову ляльку» глядачі закліги пам’ятатимуть ще ой, як довго. А ще йому, крім іншого, дуже личить ковбойський капелюх. =) Прекрасна частина команди – Еріка Бізюк. Вона – ледь чи не наймиліша КВНниця у ЗЛ, дівчина, котра стала справжньою родзинкою команди. Сміливо вступає у бій з хлопчачою частиною «Кіно» та часом навіть затьмарює їх. Одна із найвиразніших конферансів. Це все про нашу Еріку.

«14-річний (а на момент гри - буде 15 років) Олександр Фіщук - двічі переможець Мукачівської шкільної ліги КВН, триразовий кращий актор Мукачівської шкільної ліги КВН. Кращий актор чвертьфіналу Ліги КВН "Кавалєрка" (м. Івано-Франківськ). А Еріка Бізюк - краща актриса півфіналу Ліги КВН "Кавалєрка"». - говорить про здобутки своїх підопічних Ігор.

Варто зазначити, що мукачівське «Кіно» успішно представляє Закарпаття на теренах нашої держави у Лігах Західної України: «Ми стали фіналістами Ліги КВН "Кавалєрка" сезону 2012-13рр. Зараз беремо учать у 4-ох лігах:1. Західноукраїнській лізі КВН (м. Тернопіль) - граємо на стадії чвертьфіналів.2. Галицька ліга КВН (м. Львів) - півфінал 20 жовтня.3. Володимир-Волинська ліга КВН (м. Володимир-Волинський) - півфінал 26 жовтня.4. Закарпатська ліга КВН (м. Ужгород) - фінал 17 вересня :) Якщо вважати Закарпатку домашньою лігою, то поки що виграли всі виїздні ігри:)».

Слід зазначити, що мукачівці – неабияк сумлінна команда, яка не відтягає написання матеріалу до «дедлайну», а підготовку починає за три місяці до гри. «Кіношники» зізнаються: пишуть потрохи, зате регулярно. «Деяку відсутність авторського таланту намагаємося компенсувати чималими стараннями, - скромно коментує Ігор. Оскільки збиратися дододиться переважно в кафе, то можна сказати, що КВН – не така вже й дешева гра =)» . А за декілька тижнів до гри - майже щоденні репетиції у рідному для «Кіно» МДУ.

«Кіношники» бачать себе «дитячою командою з недитячими жартами», щодо суперників, то Еріка зізналася: остерігаються «дітей в тапочках» та «Першу сільську збірну» (йдеться про змаганнях в інших лігах). Таємною зброєю жартівливо називають гранатомет, а щодо подальших планів, зізнаються: «Будемо намагатися добитися максимального результату в усіх лігах». Ігор додав, що команда «справді з недитячими жартами, яка іноді може це використати. Проте головну ставку робимо на харизму головних акторів команди». До того ж зізнався: «Хоча ми самі до кінця не можемо зрозуміти причину успіху команди (відносного). Частково, причиною перебування "Кіно" у фіналі Закарпатської ліги КВН є чималі зусилля, яких докладають учасники команди задля здобуття хорошого результату. Тому, можна сказати, що нашою таємною зброєю є стараність, «посидючість», і бажання зробити все максимально якісно:)»

Крім того, перед головним фіналом Закарпаття «Кіно» понесло кількісних втрат: «На фіналі буде складно й тому, бо треба знайти ще одного гравця. Вважаємо, що команда з трьох КВНівців виглядає трохи неповноцінно. Та й глядачі звикли бачити на сцені клітчастий квартет =)»

Сподіваємося, мукачівці таки доукомплектують склад, максимально використають весь свій «кіношний» запал та дадуть жару суперникам - влаштують справжнісіньке, оскароносне «Кіно» закарпатського розливу!

«А ти уже у змінному взутті?»Цю команду не знає хіба ледачий. Команда – справжній ветеран ЗакЛіги, яка виховала не одне покоління справді сильних КВНівців. Тут завжди гамірно та по-дитячому невимушено. Всі люблять дітей, а діти люблять КВН. Незмінний атрибут цієї галасливої братії - синьо-чорно-біла форма та веселе пухнасте змінне взуття.15 років на сцені, близько 100 ігор, купа титулів, призів та жартів — це команда КВН гімназії м. Ужгорода «Вхід у змінному взутті»

Найбільш юна за складом та найстаріша за періодом гри у ЗЛ. Цьогоріч «ВУЗВшки» святкували ювілей – 15-річчя. Діти дорослішають, закінчують школу та, на жаль, покидають улюблену команду, проте протягом років незмінними залишаються керівник команди Сергій Денисенко та заступник директора з виховної роботи Світлана Іванівна Дутко, яка постійно опікується командою. Це й одна із найбліш титулованих команд закарпатки - майже щороку ставала фіналістом Кубку, а один раз навіть його володарем, перемогла у Літньому кубку, тричі дійшла до фіналу Чемпіонату Закарпатської ліги КВН. Радимо почитати розгорнуту статтю про «ВУЗВ» ТУТ

Цьогоріч склад дуже «омолодився» і «ВУЗВ» зібрало чимало талановитих діток. Ми спробуємо згадати усіх по максимуму.
У його нинішньому складі – «зірка надії» Даня Помфюк, також відомий як «зайка команди». Втілені ним образи запам’ятовуються надовго і кожен, хто хоч би раз бачив Даню, - точно впізнаватиме його на лице. А ще й про себе жартівливо згадуватиме його «Иди сюда-а-а-а» =) «Золотий голос» команди, хороший репер та ще й непоганий «бодібілдер» – Женя Попович. Ці двоє невгамовних хлопців, незважаючи на юний вік, ледь чи не найвпевненіше відчувають себе на дорослій сцені. Вони справді є надією ЗЛ! Даня і Женя вже у якості ведучих провели півфінал Кубка Закарпатки і часом жартували смішніше за команди, впевнено тримаючи «порядок» на сцені.
Це найбільш «танцююча» і така команда, яка на будь-якому конкурсі може заспівати «фіналку». А співати тут є кому! Крім згаданого Жені класні вокальні дані має й Віка Булеца. Вона – залишилась іще зі старого «кістяка» і наразі є однією із найстарших учасниць. Допомагають у співі і часом заплутують глядачів та журі – близнючки Таня та Мар’яна Яночко. Особливий колорит та водночас харизму команді надає Рая Геворгян. Неймовірні «красуні на шпильках» та не по-дитячому сміливі Юля Семакіна та Софія Дацюк. Яскравою є і «ходяче нещастя» - Євгенія Мігалі. Аліна Оніщук - теж уже рік у команді, допомагає вокально та й частенько – непоганий конферанс. Вона ж – одна із вузвшних «бабусь». Ну, і хто не помітив милого худенького, хоча й небагатослівного хлопчика? Андрюша наразі у загальному «кексі» є однією із родзинок.

Опорою команди, отим «кістяком» та зв’язною ланкою є капітан – Юлія Половко. Вона – і актриса, і голос команди, і «штатний» конферанс. Нещодавно наша Юля стала однією із найкращих гуртківців ПАДІЮНу. У «ВУЗВ» вона і за «маму», і за «старшу сестру»… Водночас сувора, але справедлива Юля завоювала справжню любов в усіх дитячих серцях молодших «вузвшників».

І це лише половина команди! Є ще талановита і непосидюча Катя Андрашко. Двійко невгамовних хлопців - Андрій Шерегій та Назар Петріца. Мила Ніка Богдан та маленька Іринка. Боїмось, що всіх не згадаємо. Проте, усіх карт ми ж не розкриваємо? У "ВУЗВ" теж є джокери в кишенях! Чи то у «тапочках» =)

Діти дуже старанні, і хоч часом галасливі та певним чином неконтрольовані – дисципліни та репетицій «на ногах» із музикою їм не позичати. Незважаючи на юний склад, тут завжди все відрепетирувано та як у годиннику – чітко.

«ВуЗВ - це краплинка щирості та дитячої наївності в дорослому колективі, але незважаючи на це, кожного з нас сприймають як цілком сформовану особистість, - ділиться Юля. І це нас не може не радувати. До нас добре ставляться старші КВНівці і завжди раді допомогти :)»

Щодо конкурентів, то у діток – правильний настрой! Вони впевнені: остерігатися не треба нікого. «Ми розуміємо, що це все гра. Насправді ж ми всі, учасники різних команд, поза сценою – друзі. І наші теплі стосунки не те що, не заважають, а навпаки – допомагають на КВНі» Юля додає: «Щодо найсильнішого конкурента… Тут я не можу дати однозначної відповіді. У Фіналі зібралися справді сильні команди, які у різний період показували різний результат. Справа така: перемогти може кожен. І чесно зізнаюся: поняття не маю, чого і від кого очікувати!».

А от таємна зброя ВУЗВшок – зовсім не таємна. Визнають - все та ж сама «милість» та наївність діток не залишає нікого байдужим! :) Однак запевняють: «Ми налаштовані дивувати»!.

І Закарпатська Ліга КВН не була б тою Лігою, яку люблять сотні людей, без «ВУЗВ». Команда у пухнастих тапочках обов’язково піде в наступний сезон, аби не просто дивувати, але й підкорювати нові вершини, адже завжди є до чого прагнути і чого добиватися! Проте, загадувати далеко наперед не будемо, розуміючи, що кожен волів би про дещо змовчати, однак:

«На старті нового сезону ще змін у складі не передбачається. Пізніше відбудеться гімназійний КВН, де ми «доберемо» собі нових діток, які вже дуже скоро замінять найстарших. Після Нового Року "вузвешки-одинадцятикласниці" змушені будуть залишити команду в руках діток і готуватись до ЗНО та вступу до вишів. Загалом тут - стандартна схема для найстаршої команди закарпатки, наші цілі все ті ж і зусилля докладатимуться так само. :)» - упевнено і вже зовсім по-дорослому резюмує Юля.
Ей, а ти там, за екраном ще досі не у «змінному взутті»? Тоді «ВУЗВ» йде тебе підкорювати! І повірте, їм це обов’язково вдасться!


«А на сцені ця… лиса на фоні вогню!»Називати команди іменами улюблених зірок кіно, телебачення чи спорту – це вчорашній день. Та і нащо нам «заморські» селебрітіс, якщо у нас тут є власні і обожнювані герої. Коли команда лише створювалася і їхнє ім’я вперше з’явилося в афішах, більшість заговорила: «О, Маріша тепер і на сцені буде. Не все ж їй в журі голосно реготати!». Уже зрозуміло, що мовиться про команду ЗЛ КВН «Марина Степановна», названу на честь незмінного та обожнюваного члена журі – «матери всея КВН» Марини Федчик.

Вони – ті, хто у півфіналі «вибив» одного із фаворитів сезону – житомирських «220 на всіх». І якщо ще на початку сезону хтось сумнівався у конкурентоспроможності «МС», то тепер вагань нема - це сильні і незвичайні суперники.

Дві красиві дівчини із гарними оголеними колінками та симпатяжка Ігор Шарапа. У такому бойову складі прихильники закарпатського КВНу вперше зустріли «Марину Степановну» на сцені ПАДІЮНу. Новостворена команда вперше грає у такому складі, хоча кожен із них уже «битий» КВНівець і встиг пограти у багатьох командах КВН.

Засновницею цієї команди можна вважати дівчину, яку кожен відвідувач ігор закарпатки знає і у лице, і за голосом. Ця мила чорнява дівчина – Наталія Дячун – незмінний і найкращий адміністратор Ліги. Вона - боєць невидимого фронту, яка частенько «тримає Лігу на своїх тендітних плечах!», і Наталя нарешті довела, що «білетерка» теж може смішити повні зали! І ще як смішити! Друга пара «гарних колінок» належить Томі Увіній. Тома – права рука Наталі, вони найкращі подруги і, от нарешті, - співкомандниці. Тома така собі «бій-баба», дівчина, яка володіє надгучним і набільш дзвінким голосом у Лізі, головний конферанс команди. І нарешті людина-легенда, один із найтитулованіших КВНівців Закарпаття – просто красавчик Ігор Іванович Шарапа. Відомий як Чемпіон України, володар Суперкубка, гравець легендарних команд «Тыры-Пыры», «Foofick», «Foofick II», «Корова юмора» і, звісно, «ТяП-ЛяП». А ще його «шарапізми» уже не один рік веселять всю закарпатку, Ігоря, як ведучого гри, однозначно ще довго пам’ятатиме все АКУ. =) Якщо говорити серйозно, то для Гоші цей сезон справді один із найуспішніших. Тут, у «МС», він по-справжньому розкрився і показав себе. Він вніс свою особливість і певну родзинку до цієї команди.

«По итогам предыдущих туров «М.С.» видит себя полихребетной - всё до последнего позвоночника готовы отдать зрителю», - запевняє Тома.

Щодо суперників, «МС» солідарна із більшістю – сезон видався дуже неочікуваним, цьогоріч годі було й гадати про підсумки будь-якого туру. Тут Тома скромно зазначає: «Да мы и себя, в принципе, конкурентоспособными не считаем. Просто "смех и радость мы приносим людям".» і додає: «Но финал выдался очень ровным в этот раз, на самом деле шансы равные у всех. Если, правда, БУМчики не запоют весь зал до смерти!» (сміється).І таємна зброя у «Марини Степанівни» теж є, звісно, усіма секретами не діляться, але лаконічно змальовують свою формулу успіху: «Красивый Шарапа, умная Наташа и девочка, которая вечно с мамой ходит (татушка такая у Томы на боку) - вот наш залог успеха!».

Лаконічні і по-своєму особливі «мариностепанівці» справді полюбилися глядачам та членам журі. Здавалося би, абсурдні ситуації, космічні жарти та нестандарті «викрути», але подані командою так впевнено! Чого варта вже згадана «фішка» із хребтом. Ну, і звісно, їхню пісню у ванній (у буквальному розумінні) пам’ятатимемо ще ой, як довго!

Фінал скоро, а отже і завершується сезон виступів «Марини Степанівни», проте учасники запевнили: «А чего тут планировать? Может и не в составе М.С., но от ЗЛ мы точно никуда не денемся!». І це неабияк радує нас, усіх прихильників, цього крутого тріо.
Впевнені, що справжня Марина Степанівна у журі буде заходитися щирим сміхом від показуваного зі сцени «Мариною Степанівною». І ця «лиса на фоні вогню» принесе неабияку удачу і успіх цій трійці!


«БезУмні – «самі» чесні дітки…»Шестеро у сірих «джемперах», бордові краватки, мукачівська говірка, особливі мініатюри та завжди багато гарного співу. Якщо ви хоча би раз чули як ці невгамовні хлопці співають, то навряд чи колись їх забудете. Вони одні із небагатьох, хто у закарпатці розігрував справжні… мюзикли! За п’ять років у ЗЛ КВН вони справді виросли, пройшли тернистий шлях: і невдачі були, і прикрі помилки, але й мали великі овації, призи та нагороди. І зал їм стоячи аплодував. Ці мукачівські легіні справді підкорили Ужгород і серця глядачів ігор закарпатки. Увага: це «БезУмная Молодежь»!

У півфіналі саме «БУМ» вийшов переможцем зі своєрідного мукачівського дербі і вдруге за історію свого існування став Фіналістом Чемпіонату. Крім того, хлопці мають чимало здобутків. Вони – володарі Кубка ЗЛ 2010-2011, срібні призери Подільської Ліги КВН та от віднедавна у дебютантів АКУ – бронза Чемпіонату України. Учасники Галицької (півфіналісти, ігри відбудуться наприкінці вересня), Новолинської, Ковельської ліг тощо. Переможці також і футбольного турніру у Затоці-2012.

У складі «бумів» грають кращий капітан ЗЛ (сезон 2010-2011) – Рудольф Білак. Руди насправді є найкращим керівником команди,саме він може знайти свій особливий підхід до кожного невгамовного учасника «БУМ». У нього, крім усього, ще й наймиліша усмішка у ЗЛ. Він – із найкращих конферансів Ліги та ще й один із трійки «співочих» бумів. А ще – найкращий воротар Затоки-2012!Кращий актор ЗЛ минулого (2011-2012) сезону Андрій Деніщук вирізняється особливою манерою розмови: часом йому не треба мікрофона, його і без того чути. Він незамінний учасник «мініатюр-дурашок». Диня ще й певним чином є колегою автора цього матеріалу, адже сам непогано пише журналістські тексти і його можна назвати «прес-аташе» команди.Хто ж із прихильників мукачівців не пам’ятає цього юнака у вірусній рекламі минулого туру? «Калина» у його виконанні наспівувала вся Ліга. Та що там Ліга, усі, хто чув і бачив це відеозапрошення від «бумів». Мовиться про Нікіту Семенова (ще відомого як Сметана). Він – один із трьох голосів команди, а ще – Чемпіон «чорного КВНу» ЗЛ. Нікіта не тільки гарно співає, реп читає, але й фрістайлить найкраще. Його вміння імпровізувати частенько рятує «БУМ» на розминці.

Артем Поліванов – «бумівський» танцівник. Оскільки команда – багатонаціональна (так би мовити, Закарпаття у мініатюрі), Поли відповідає за російськомовних представників. Зіграв чимало ролей відомих людей (Абрамович, Джекі Чан..) і поки всі співають, він – ще й танцює!Представник «гір», армянський «бумівець» - Артур Симонян – протягом останнього року став справжньою візитівкою та родзинкою мукачівців. Наймолодший учасник команди і грає, і «Дорна» співає і лезгінку станцює!

Уже декілька разів згадували, що фішка команди – це спів. І це великою мірою його заслуга. Толік Рябінін (або просто Нігер) - учасник усіх мюзиклів, «ай-молодець» та головний голос «БУМу». Своїми вокальними даними уже підкорив не тільки представників журі, глядачів, але й отримав фан-клуб завойованих дівочих сердець =)Особливими для команди є й Андрій Євстратьєв (так званий «Мадяр» команди) – незамінний актор другого плану, і Валерій Дрозд - улюблений звукарь БУМа.

«Усе вже за нас сказано, – ми співоча команда, яка намагається використовувати свої козирі по максимуму, - говорить Андрій Деніщук. Якщо уявляти «БУМ» після Фіналу, в ідеалі ми бачимо, що Симонян буде танцювати лезгінку зі званням кращого актора. Руди обійматиме свою дівчину і триматиме в руках… титул кращий керівник і капітан. Толік своїм голосом очарує всіх, а ми з Артьомом та Нікітою будемо багато фотографуватися. А Дрозда боїмося десь загубити, бо в нього 17 вересня – День народження. Зрозуміло, який подарунок ми хочемо йому зробити! Отакі в нас мрії =)».

Безумовним козирем цієї команди є те, що вони, першочергово, - найкращі друзі, які все роблять разом. Хлопці йдуть життям пліч-о-пліч, і великий творчий зріст та успіхи, певним чином, полягають саме у їх дружності. Мабуть, не помилимося, якщо назвемо «бумів» одним із найбільш згуртованих колективів у ЗЛ.

«Ми не остерігаємося і не боїмося нікого із супротивників – ми усіх поважаємо. Адже слабких суперників у фіналах не буває», - впевнені хлопці.

Таємна зброя на те й таємна, але декілька карт, все ж таки, бумчики відкрили. Однією зі складових свого успіху вважають… вболівальників та друзів: «Головна зброя – це наші люди: друзі і знайомі, які за нас переживають і завжди тримають кулачки... Від них ми будемо черпати енергію, яку віддаватимемо зі сцени. Такий собі нескінченний круг! =), - упевнено заявляє Диня. А взагалі, буде багато співів від Толіка та танців від Артьома, а ще – смішних мініатюр у стилі «БУМа».

Хлопці вже в ЗакЛізі чотири сезони (перед тим Диня, Толік та Нікіта сезон грали у «3 в 1», а Руди – у «Что-то заклинило»), чимало здобутків уже в їх кишені, попереду – Фінал. І дуже не хотілося би втрачати таку колоритну команду. Мукачівці нас заспокоїли: всі побачать «БУМ» у новому сезоні! «Наразі ми дуже «зациклені» на майбутніх фіналах та виступах у інших лігах, де є півфіналістами, що наступні плани не обговорювалися, але будьте спокійні – «БУМ» гратиме і далі, - говорить Андрій. Ми любимо КВН... І,як і у будь-якій справі, щось він забрав, але дав нам ще більше! Користуючись нагодою, від імені команди хочу подякувати всім людям, які підтримували нас протягом 4 сезонів! Приходьте і на 5-ий, ми вас не розчаруємо!»

Що ж, до головного Фіналу сезону залишилися лічені дні. Ще трошки – і все визначиться. А такими є головні герої цьогорічного сезону – різні, кожен по-своєму особливий, в усіх – розмаїтий КВНівський шлях та «доля». Але разом їх об’єднує одне – любов до трьох найсмішніших літер у світі – КВН.Якщо ви ще не чули як співає «БУМ», якими милими є дітки із «ВУЗВ», яке «Кіно» вміють крутити, як веселить «Марина Степановна» та танцюють «Фрейди», то Вам точно треба 17 вересня у драмтеатр на Фінал ЗЛ! Обирайте свого фаворита – і гайда вболівати!Не вагайтеся – приходьте! Буде багато сюрпризів! З нами ніколи не буває сумно!
Любіть КВН, грайте у КВН, читайте про КВН та приходьте на наші ігри!


З командами-фіналістами найкращої Ліги КВН України знайомила Олександра Артюхіна (до речі, ювілейний, 5-ий, сезон у ЗЛ)

Переглядів: 1699 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1 поклонники • 15:34, 09.09.2013
САШКА!! ти капец крута! Сама ліпша КВН-журналістка в Україні! зачитуюся! Молодець!
і команди класні! Треба йти на фінал!1!
avatar