Головна » 2018 » Листопад » 16 » Фестивалили школярі
11:43
Фестивалили школярі

Фестиваль Шкільної ліги КВН весело пройшов у залі ПАДІЮНу 15 листопада. На сцену вийшло 7 команд веселих та найкмітливіших, а саме:

«Том Кукуруз» (школа №3)
«Пентагон» (школа №5)
«Солодка вата» (школа №8)
«Від дзвінка до дзвінка» (школа №11)
«Зелені балони» (школа №19)
«Вхід у Змінному Взутті» (класична гімназія)
«V.I.P. Ярок» (с. Ярок)

Команди жартували на вічні та актуальні теми у фрістайлі, зіграли розминку з залом, де смішно відповідали на цікаві питання глядачів. На початку шоу провели конкурс для вболівальників, де капітани груп підтримки кожної команди прямо на сцені повинні були придумати «кричалку» із заданим словом.

Всі команди виступили вдало. Журі, яке складалось з представників ПАДІЮНу, управління освіти та досвідчених КВНщиків, працювало у «фестивальному режимі» - без оцінок. Наприкінці виступу кожен з суддів віддав свій голос тій команді, яка сподобалась найбільше. З мінімальною перевагою переможцями фестивалю було оголошено команду класичної гімназії «ВУЗВ». Вони отримали кубок та приз від «МКТ»

Отже, обидві ліги КВН – і доросла Закарпатська, і Шкільна – відзначили початок сезону стартовими фестивалями. А вже 6 та 13 грудня у ПАДІЮНі пройдуть ігри 1 туру Закарпатської ліги. Школярі гратимуть після зимових канікул.

Залишайтесь з нами!

Фотозвіт з Фестивалю Шкільної ліги - ТУТ

Переглядів: 121 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar