Головна » 2014 » Листопад » 9 » Фестиваль шкільних команд – а «На Марсе классно»
09:23
Фестиваль шкільних команд – а «На Марсе классно»

У залі ПАДІЮНу відбувся фестиваль шкільних команд КВН, який став традиційним стартом нового сезону для КВНівців-школярів. Захід було приурочено до Дня народження КВН, який увесь світ святкує 8 листопада.  У фестивалі взяли участь дотепники із 9 шкіл міста. Виступали і досвідчені гравці, також відбулися дебюти деяких збірних, а кілька колективів вийшли в оновленому складі.  Тож, смішили глядачів і знайомили присутніх зі своєю творчістю такі команди:
 

Запасний вихід (ЗОШ №2)
Під напругою (ЗОШ №20)
Козаки (ЗОШ №5)
На Марсе классно (ЗОШ №3)
Плохая компания (ЗОШ №4)
Сьома планета (ЗОШ №7)
Зелені балони (ЗОШ №19)
Антитіла (ЗОШ №15)
ВУЗВ (гімназія)

Школярі зіграли два конкурси: фрістайл та розминку. 

До слова, уже традиційно Закарпатська Ліга КВН долучається до Руху підтримки закарпатських військових – і школярі також допомагали. Так, на грі-фестивалі було зібрано 645 гривень!

У членів журі цього разу не було оцінок, кожен із них по черзі називав найсильніший та найсмішніший колектив на його думку. Тож, Антитіла та ВУЗВ отримали по одному голосу, у Сьомої планети – два, і переможцем із трьома «за» в активі стає команда третьої школи «На Марсе классно» (отак злісні бандерівці знущаються над російськомовною школою =) ). Переможці отримали символічний кубок та сертифікати від спонсорів свята. Також Галина Ігнацевич від управління освіти команді Антитіла подарувала м’яку іграшку.  Тож, сезон Шкільної ліги розпочато! Попереду багато смішних поєдинків!

А Закарпатська Ліга КВН надовго не прощається зі своїм глядачем! Уже 17-20 листопада у ПАДІЮНі стартує перший тур 18-го сезону! Приходьте та смійтеся разом із нами! 
Зустрінемося! 

Сашка Артюхіна

Фотозвіт у VK та FB

Переглядів: 681 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar