Головна » 2015 » Вересень » 15 » «Двічі в одну річку…»: перемогли мукачівці!
09:08
«Двічі в одну річку…»: перемогли мукачівці!Головна гра сезону 2014-2015 зібрала прихильників КВНу у ПАДІЮНі ввечері 14 вересня. 
Участь у Фіналі Чемпіонату взяли три команди: 

-    БезУмная Молодежь (Мукачево)
-    Чікаго (Черкаси) 
-    Нормандія (Міжгір’я)


Четвертою учасницею гри повинна була бути команда з Кушниці «От Фонаря», але за рядом причин вона виступила у фіналі поза конкурсом. 

Цього сезону у фіналі Чемпіонату не було жодної ужгородської команди, що додало грі інтриги. Для забезпечення повної неупередженості в оцінюванні було вирішено повністю оновити склад журі. Традиційно перед власне конкурсними виступами волонтери Руху підтримки закарпатських військових беруть слово та збирають у благодійну скриньку кошти на потреби наших бійців. Цього разу вдалося зібрати 2001 гривню! 

Змагалися команди у 5 конкурсах: стартової пісні, розминці, відео, капітанському та музичному домашньому завданні. Окремо також показали переможця інтернет-конкурсу – відео запрошень на гру (відео «БУМу») набрало найбільше лайків та репостів. 

Протягом 4 конкурсів упевненими лідерами, набираючи за три максимальні 7,0, трималися хлопці із «Нормандії», які, на жаль, перед останнім конкурсом дещо розгубилися і не змогли втримати свою майже 2-бальну перевагу над суперниками. Досвідчені мукачівці «БУМ» таки зібрали всі свої гумористичні сили у кулак і за музичне домашнє завдання отримали всі сімки. Нашим гостям із Черкас було непросто грати із такими колоритними суперниками, але показали гідний рівень та смішні номери. 

Результат гри у цифрах: 
1)    БезуМная Молодежь: 6,0 + 6,8 + 6,0 + 6,4 + 7,0 = 32.2
2)    Нормандія: 7,0 + 6, 0 + 7,0 + 7,0 + 4,8 = 31,8 
3)    Черкаси: 6,0 + 6,2 + 6,0 + 6,0 + 6,0 = 30,2.

Тож, другий рік поспіль Чемпіонство ЗЛ КВН у Мукачево везуть хлопці з «БУМу». До слова, на фіналі вони заявили, що після 6 років участі закінчують виступи у закарпатці… Але.. під старою назвою! Тож, чекатимемо від них нових сюрпризів! 

На цьому сезон не завершено! 1 жовтня у ПАДІЮНі відбудеться Фінал Кубка ЗЛ КВН та підбиття підсумків сезону! 
Буде весело! Не прощаємося! 

Сашка Артюхіна

Фотозвіт у VK та FB

Переглядів: 648 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar