Головна » 2017 » Травень » 6 » Другий півфінал виграли гості з Івано-Франківська
09:56
Другий півфінал виграли гості з Івано-Франківська

Друга півфінальна гра Закарпатської ліги КВН в оновленому форматі зібрала у залі ПАДІЮНу небайдужих прихильників гумору. І Кубкові, і команди Чемпіонату знову грали в одній грі, втім, різну кількість конкурсів. 
Тож, за омріяні путівки до Фіналів боролися: 

«Як варіант» (Івано-Франківськ) (та їх тренер Рудольф Білак)
«Нонсенс» (Мукачево) (разом з тренером Валерієм Костинським) 
«Міжнари» (ФМВ УжНУ) 
«Шок» (Мукачево) 
«Wall street» (УжНУ) 
«Розовый вечер» (медфак УжНУ)

Попередньо у соцмережах відбувався конкурс відеозапрошень на гру, і до свого активу «Розовый вечер» отримали 0,4; «Міжнари», «Шок» та «Wallstreet» додали по 0,6, «Нонсенс» та «Як варіант» по 1 балу. 

Спільним для усіх команд був конкурс розминка: збірні не просто відповідали на смішні питання від журі, а ще і намагалися весело продовжити запропоновані пісні. Кубкові команди зіграли ще фрістайл, а Чемпіонату – фрістайл і БРІЗ.

Знову до «закарпатки» повернувся конкурс винахідників та раціоналізаторів, який є імпровізаційним. Команди обмінюються винайденими предметами і намагаються смішно обіграти представлений об’єкт. Івано-франківці у предметі побачили ідеальну наречену по-мукачівськи, а «Нонсенс» обігрували зелену папку-«райбачку». 

У підсумку і у Кубку, і у Чемпіонаті, протягом гри були кілька команд-лідерів, які і забезпечили собі місця у фіналах. 

Тож, до першого фіналіста Чемпіонату (а це «Raduжnuy enot») приєднується івано-франківський «Як варіант», а кубкові фіналісти – це «Шок» і «Розовый вечер». Вітаємо переможців! 

Втім, і решта ще матиме шанс поборотися за омріяні путівки до двох найважливіших ігор сезону, які відбудуться у вересні. Гра за Літній Кубок цього року матиме також оновлений формат. Стежте за інформацією! 

Традиційно Закарпатська ліга КВН долучається до Руху підтримки закарпатських військових. Цього разу до волонтерської скриньки вдалося зібрати 636 грн. Дякуємо кожному небайдужому! Разом – сила! 

Результат гри у цифрах: 
1. «Як варіант» (Івано-Франківськ): 1. 0 + 5.6 + 5.6 + 6.6 = 18.8
2. «Нонсенс» (Мукачево): 1.0 + 5.0 + 5.6 + 6.0 = 17.6 

1) «Шок» (Мукачево): 0, 6 + 5,4 + 5,4 = 11.4 
2) «Розовый вечер» (медфак УжНУ): 0.4 + 5,6 + 5,0 = 11.0

3) «Wall street» (УжНУ): 0,6 + 5,4 + 4,4 = 10.4
4) «Міжнари» (ФМВ УжНУ): 0,6 + 4,2 + 4,2 = 9.0 

Не прощаємося! Школа КВН працює щонеділі о 13.00 у ПАДІЮНі. А цими вихідними зустрінемося на фестивалі-пікніці «Майся фест»! Гарного всім настрою і до наступних зустрічей!

Сашка Артюхіна

Фотозвіт – у наших групах (VK, FB)

Переглядів: 1094 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar