Головна » 2010 » Жовтень » 28 » "Даєш КВН!" Стартував XIV сезон Закарпатської ліги.
10:29
"Даєш КВН!" Стартував XIV сезон Закарпатської ліги.
У жодного молодіжного руху нашої країни немає такої величезної армії шанувальників і послідовників, як у КВН. Аналогів цієї гри немає ніде у світі, вона існує понад п’ятдесят років і з часом стає популярнішою. І Закарпаття не виняток: розпочався XIV сезон місцевої ліги.

"Старт сезону-2010/11" організували традиційно у два етапи: закритий фестиваль та гала-концерт усіх команд. У рамках першого проведено чемпіонат з "розминки". Смішніше за інших на запитання відповідала команда "Молодости нашей". У концертній частині фесту взяли участь 13 команд, а саме "От Фонаря" (ІТФ УжНУ), "Foofick II", "Молодости нашей", "Выфильтикультяпистые", "Без ГМО" (ФРГФ, філфак, матфак УжНУ), "БезУмная Молодежь" (МДУ), "Вхід у Змінному Взутті" (гімназія), "Без мандата" (юрфак УжНУ), "Хватіло нє фантазії" (МДУ), "Орігамі" (істфак УжНУ), "Восьмиклассница" (МДУ), "Тралі-валі" (економічний ф-т УжНУ), "@кушницька com.анда "От фонаря"" (АКУ + Кушниця). Як завжди, особливо популярними були жарти на злобу дня. Але, незважаючи на напружену передвиборчу ситуацію в суспільстві, політичні теми у виступах не домінували. Лише деякі команди згадали про передвиборчі програми кандидатів та прикрашення Ужгорода ведмедиками, решта жартувала про дівчат, спорт та проблеми студентських буднів. Завданням квн-щиків "бувалих" було продемонструвати підбірку найкращих, уже відомих номерів, а новачки мали презентувати себе з новою програмою. Команди "Foofick II" та "Молодости нашей" пішли далі запропонованої програми виступів і обмінялися сценаріями. Такий хід був сприйнятий на "ура" як залом, так і керівництвом ліги. У перерві між виступами збірні Ужгорода, гостей Ужгорода та УжНУ зіграли "розминку" з глядачами.

Тож безпосередній старт задано, і менше ніж за місяць (22-25 листопада) відбудуться ігри першого туру Закарпатської ліги КВН. У цьому сезоні планується проведення ще і чемпіонату зі шкільного КВНу, крім того для участі в іграх запрошено команди з інших регіонів України. Нагадуємо, що ігри Закарпатської ліги КВН проводитимуться у 4 етапи: 1/8, 1/4, чотири півфінали та фінальний тур (розіграш звання чемпіона і володаря Кубку Закарпатської ліги КВН).

Немає сумнівів, що сезон вдасться не менш веселим та успішним, ніж попередні. КВНщики починають роботу над сценаріями, школа КВН продовжує функціонувати щонеділі, а глядачі очікують захоплюючих та динамічних виступів.

Вітаємо всіх з початком сезону! Пам’ятайте: "Якщо довго збираєтесь на побачення – до побачення!". Зустрінемось у сезоні!

Олександра АРТЮХІНА
Переглядів: 938 | | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 9
avatar
0
1 irshavec • 12:14, 28.10.2010 [Матеріал]
Лига "омолодилась", изменились взаимоотношения между старшими и молодыми командами. Всё больше команд желает играть в "космос". Понравилась "8 класница" (И. Товт работает с ней), "БУМ" вырос в скорости и качестве. Очень нужно "начинающим" командам выступать на разных "днях факультетов" и т.д. Так когда-то "От фонаря" "набивали шишки" и практика сделала своё дело. В сезоне будет "Алла Кудлай" (Житомир). Очень яркая команда!!! Некоторым командам, нужно искать новые образы, а то уже просто "кривляки", так приелись, что от них визжат только малолетние студенточки. Это жалкое зрелище, когда команда "возбуждает" только такую часть электората. Ещё хотелось отметить удачный обмен сценариями. +1
Рад, что в этом году смогу сыграть за две команды!!! Надеюсь, я имею моральное право на это. (если внесут в список команды).
С началом! Ни пуха...
avatar
0
2 gon4ik • 21:08, 28.10.2010 [Матеріал]
Шева, Лелик!!!! Респект за фестиваль!!!!!! (Разминку)
"Восьмикласница" - вперед!!!!!!!
avatar
0
3 Лёлик • 11:34, 29.10.2010 [Матеріал]
спасбо Гончик, но это была сборная Ужгорода)
avatar
0
4 eXtra • 15:15, 29.10.2010 [Матеріал]
Да Да там і я був)))
avatar
0
5 igorek • 19:44, 01.11.2010 [Матеріал]
А когда станут известны конкурсы и составы игр?
avatar
0
6 kvn • 23:40, 01.11.2010 [Матеріал]
а вы из какой команды?
avatar
0
7 igorek • 11:17, 02.11.2010 [Матеріал]
ХнФ...но интересуюсь по поводу ХнФ и Восьмиклассницы.
avatar
0
8 kvn • 13:17, 02.11.2010 [Матеріал]
ХнФ даже не зарегистрировалась.
avatar
0
9 igorek • 14:01, 02.11.2010 [Матеріал]
А регистрация на форуме, как альтернатива для команды, которая не смогла приехать на официальную регистрацию?
avatar