Головна » 2011 » Січень » 25 » COMEDY SHOW "ОТ ФОНАРЯ": Дубль два
00:04
COMEDY SHOW "ОТ ФОНАРЯ": Дубль два
Гумор можна застосовувати різними способами, залежно від цілей, рівня культури, освіти та інших факторів. Вдало вигаданий жарт знімає напругу, втому, зменшує смуток, нейтралізує негатив і навіть страх. Сьогодні гумористичними заходами особливо нікого й не здивуєш. Однак невгамовних хлопців з команди КВН «ОТ Фонаря» не лякають труднощі. Перший їхній проект «COMEDY SHOW "ОТ ФОНАРЯ"» не залишив байдужих: прихильники і друзі із задоволенням відвідали захід, а заздрісники мовчки кусали лікті. Нехай незначною завадою стали невеличке приміщення і обмежена кількість квитків, хай скептики говорять про недоцільність повторення номерів... Все ж захід був дуже веселим, дружнім, неофіційними, яскравим ... Можна й далі перелічувати позитивні прикметники, які асоціюються з «фонарями», але суть від цього не зміниться. Хлопці талановиті та вміють веселити народ. До того ж, всі вони люди слова. Пообіцяли, що не зупиняться на досягнутому, - і роблять усе задля виконання запланованого.
«Ще після завершення першого шоу, ми майже не сумнівалися у потрібності продовження бенкету,
— сміється Дмитро Осипов, один із організаторів заходу. COMEDY SHOW "ОТ ФОНАРЯ" ІІ обіцяє бути більш масовим і цікавим. Участь братимуть спеціально запрошені гості з різних міст України. Крім жартів плануються виступи музичних колективів. До того ж, приміщення дозволить прийняти більшу кількість прихильників гумору».
Тож, усіх небайдужих до творчості команди КВН «От Фонаря» запрошуємо 10 лютого у нічний клуб «Фантом», що на вул. Капушанській. З приводу білетів та бронювання столиків звертатися за телефонами 093 948 59 68 та 095 92 46 92 1 (Дмитро).
Хлопцям бажаємо багато сил та натхнення на нові звершення!
А ті, хто захочуть приєднатися до свята гумору, не розчаруються у побаченому. Смійтеся з нами!

Олександра Артюхіна
Переглядів: 979 | | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 2
avatar
0
1 Vasia • 13:35, 06.02.2011 [Матеріал]
дружнім, неофіційними - це як ?
avatar
0
2 я • 19:54, 01.04.2011 [Матеріал]
Опечатка. можно было и так понять=)
avatar