Головна » 2014 » Березень » 15 » Чвертьфінальні ігри ЗЛ: огляд матчів другого туру
01:41
Чвертьфінальні ігри ЗЛ: огляд матчів другого туру

У зв’язку із буремними та неспокійними подіями, ігри 2 туру були перенесені на 2 тижні. Звісно, зараз ситуація в Україні далеко не спокійна, але на дворі весна, а з першими променями сонця організм вимагає хоч краплі позитиву. Тим більше, коли йдеться про студентів, школярів та молодь. Попри усі переживання, щодня КВН збирав порівняно велику кількість глядачів і дуже часто переможцями грі, тими хто задавав настрій ставали саме глядачі. Що ще втішно, незважаючи на всю непросту ситуацію в Україні, було мало жартів про політику. Звісно, і без таких не обійшлося, але дедалі більше команд використовують «трешові» чи то ходи, чи то мініатюри, чи то жарти.

Тож, чвертьфінали таки відбулися у ПАДІЮНі. Три гри Чемпіонату та перша цього сезону Кубкова гра — всього 24 команди вийшли на сцену за чотири дні. В іграх Чемпіонату команди грали 3 конкурси: БРІЗ («винахідники» обмінювалися «брізами» і смішно коментували предмет, який отримали від супротивника), розминку та фрістайл. У Кубку — два: розминку та фрістайл. Попередньо, за місяць до ігор, у соцмережі стартував так званий «нульовий конкурс» або «КВК» — конкурс веселих картинок, який оцінювався за кількістю репостів та за балами від журі. Щодня між собою змагалися і вболівальники команд: хто більше і «довше» любить КВН. Оскільки Кубкові ігри традиційно — нестандартні, тож в останній грі туру «тіфозі» на цей раз віджималися, борючись за приз від спонсорів.

За підсумками перших трьох ігор, перші чотири команди проходять до півфіналу Чемпіонату, інші дві — змагатимуся у півфіналі Кубка. У кубковій грі журі оцінок не виставляло, а по черзі віддавало свій голос за дві команди, які на їх думку мають стати півфіналістами.

Отже, за іграми. 

1 гра. Найсмішніші — Старики, А ШО?!У перший день за вихід до півфіналу змагалися 6 команд: 

Кіно (Мукачево)
Сусіди (ПГК УжНУ)
МОШ 
А ШО?!
Медсестра Тамара (медфак УжНУ)
Старики-разбойники (ф-т туризму УжНУ). 

Так, за «КВК» до загального рейтингу АШО?! та Медсестра Тамара додали по 0,7; МОШ — 0,5; Кіно — 0,4; Сусіди — 0,2 і Старики-разбойники — 0,1. 

Кіно, завдяки Старикам, показало маєток екс-президента у Міжгір’ї та як він там переховується (застряг головою у будці), не забули і про Нестора, і про Юлю. 
Сусіди з легкої руки Кіно зіграли весілля Антоші та Гітароші (яке весело закінчилося фразою: «і все — амінь»). МОШ від Сусідів дістався чудернацький пристрій: чи то від Dolce&Gabbana, чи то шолом-притягувач проблем, чи взагалі «шолом Суханова-молодшого». 
Медсестра Тамара розіграла казку про замок королеви ліліпутів, до якої зокрема приходить в гості Леді Гага (із «замком» допомогли МОШ). 
АШО?! від Медсестри Тамари дісталася...гітара і піони, про яку дівчата заспівали ряд цікавих, іноді навіть дуже смішних пісень (або просто — «пісні під гіону»). А Старики-разбойники отримали «что-то» від АШО?!, завдяки чому вони показали як озвучують настрільний теніс у кіно, що «умка відколовся від льдини» та навіть розіграли шоу «Інтуїція» зі справжнім ростовим ведмедем («маразм — это наши фишки»). 

Далі команди смішно відповідали на власні питання (які здали за день до гри) та коментували картинки (на думку і журі, і глядачів у залі найсмішнішим виявився комент від АШОшок про «маленького мусорка») =). 

Ну,а фрістайлили комади за всіма законами жанру цього конкурсу: і співали, і космос показували, і «трешили», і розсипали пінопласт... 

Гра видалася несподіваною за результатами — і для глядачів, і для самих команд. Журі окремо подякували вболівальникам, які справді зробили першу гру такою веселою і гучною. А переможців гри нагородили призом від МКТ.

Отож, у підсумку неочікуваного КВНу до піфіналу Чемпіонату проходять 4 команди. Це — переможці гри — а їх у нас сьогодні двоє: А ШО?! та Старики-разбойники. На другому місці і треті півфіналісти — Медсестра Тамара, і четвертими у фінал проходить Кіно. МОШ та Сусіди змагатимуться у півфіналі Кубка. 

Результат гри у цифрах: 

1-2. А ШО?!: 0,7 + 4,8 + 5,4 + 6,4 = 17,3
1-2. Старики-разбойники: 0,1 + 6,0 + 5,2 + 6,0 = 17,3
3. Медсестра Тамара: 0,7 + 5,4 + 5,2 + 5,4 = 15,7
4. Кіно: 0,4 + 5,2 + 4,2 + 5,4 = 15,2

5. МОШ: 0,5 + 4,8 + 4,0 + 4,8 = 14, 1
6. Сусіди: 0,2 + 4,0 + 4,0 +4,2 = 12,4


2 гра. Sponge Bob: перемога до Дня народження2 гра 2 туру ЗЛ КВН зібрала ще більше вболівальників, у залі між собою перегукувалися прихильники 6 команд: 

Вхід у змінному взутті (гімназія)
Без Мандата (юристи УжНУ)
Sponge Bob
Шара (Мукачево)
В комі (журналісти УжНУ)
Трудовые будни

За «КВК» до загального рейтингу «ВУЗВ» додали 0,9; «Sponge Bob» і «Без Мандата» — по 0,7; «Шара» — 0,6; «В комі» — 0,5; «Трудовые будни» — 0,2. 

«Винахідники» обмінялися «брізами» і тут фантазії було де розгулятися! 

«Трудовые будни» від дівчат «В комі» отримали дещо. Виявилося — це Катя Осадча, відповідно застосування їй команда і шукала. «Sponge Bob-у» від «Трудовых будней» дісталися сани з крилами та таксійною «кукушкою». Спочатку він використовував тільки крила (у різних іпостасях: і борода Дзідзьо, і кокошник Алегрової), а потім зібрав «винахід» докупи і показав таксі, «якщо вам сумно». «Шара» від «Sponge Bob-а» отримали цікавий жилет: із сосисками та калькулятором (який обіграли ніби жилет із вибухівкою: аби врятувати і себе, і світ, сосиски треба їсти =) ). «ВУЗВ» з легкої руки «Шари» влаштували справжній телемагазин, у якому намагалися продати «якусь непотрібну фігню» — «Стріт Пауер...» (далі історія замовчує довжелезну назву цього предмета) =). «Без Мандата» від «ВУЗВ» дістався новий гаджет — Айно-7: краще ніж Айфон, Айпад і Айпод («Без мандата» знайдуть вихід із будь-якої ситуації =) ). І «В комі» отримали від «Без Мандата» найцікавіший предмет вечора, який у підсумку став головним предметом у кафе «Бляшанка», яке інспектували Оля Фреймут і Сергій Притула. 

Далі команди смішно відповідали на власні питання (які здали за день до гри) та коментували картинки.

Фрістайл промайнув в усіх традиціях жанру: не обійшлося без танців (і під лаунджеву музику в тому числі), без випадків на полонині, на весіллі, абсурдних закарпатских ситуацій, музичних мініатюр, знову ж таки — був і «треш», і багато пісень... 

Гра видалася атмосферною і перемогу, яку святкував «Sponge Bob» (до речі, як і обіцяв — знайшов до компанії Патріка), стала чудовим подарунком до Дня Народження Ігоря Шарапи, його нагородили призом від МКТ! Другими стали юристи «Без Мандата», треті — діти «ВУЗВ», і четверті, хто проходить у півфінал Чемпіонату, — мукачівська «Шара». «В комі» та «Трудовые будни» із третього туру боротимуться за Кубок ЗЛ КВН. 

Результат гри у цифрах: 

1. Sponge Bob: 0, 7 + 6,0 + 6,0 + 7,0 = 19,7
2. Без Мандата: 0,7 + 6,2 + 6,0 + 6,0 = 18,9
3. Вхід у змінному взутті: 0,9 + 6,8 + 5,0 + 6,0 = 18,7
4. Шара: 0,6 + 5,0 + 4,6 + 5,0 = 15,2

5. В комі: 0,5 + 4,2 +4,2 +4,6 = 13,5
6. Трудовые будни: 0,2 + 4,0 + 4,6 + 4,4 = 13,2


3 гра. «БезУмные» переможці За останні путівки до півфіналу змагалися 6 команд: 

БезУмная Молодежь (Мукачево)
Високо у горах
RADUЖNUY ENOT
Уж Надо Учиться (УжНУ)
НА Юг
Чебурек-паук

Ця гра, при майже повній залі, мала нічогеньку інтригу та була колоритно забарвленою. І саме завдяки гучній підтримці видалася такою веселою. 

За «КВК» до загального рейтингу «Високо в горах» додали 0,8; «БУМ» — 0,7; «RADUЖNUY ENOT» — 0,5; «Чебурек-паук» — 0,4; «Уж Надо Учиться» — 0,3; «На ЮГ» — 0,2. 

У третій грі «Брізи» були не зовсім рівними, але все конкурс вдався! Чебурек-паук від Високо в горах отримав чи то «модель для гільйотини», чи то косметичку челябінської дівчини, чи підставку для подання сніданків у ліжко (недоложка — у комплекті =) ). «Високо в горах» від «Чебурека-паука» отримали щось схоже на пам’ятник і у кращих традиціях сучасності — «валили» його. «БУМ» люб’язно подякували за винахід, який дістався їм від «Високо в горах» та розіграв цілу «виставу», головним героєм якої став предмет («перший подарунок від якого відмовився Якубович», «міжгірський бумеранг» тощо). «На Юг» від «Бума» отримали... телепорт кінцівок, а також дівчата повернули «бумівцям» «залишки», які ті забули у сумці («бриз» від «Метро голден майєр»). «RADUЖNUY ENOT» показали блок коротких смішних мініатюр, навколо предмета, який дістався їм від «На Юг» («не кисни, на радуге зависни»). «Уж Надо Учиться» показував як Колобок вступив у комуністичну партію, чи то дружину Піннокіо. 

Далі команди смішно відповідали на власні питання (які здали за день до гри) та коментували картинки.

Фрістайли команд цього разу неодноразово примушували глядачів голосно сміятися, а іноді навіть плакати від сміху. Було багато місцевого гумору, пісень, «на злобу дня», ну і, звісно, куди без «трешу»? =) Порадували команди і танцями (танцювали хто як міг, але завжди весело). 

У підсумку гра видалася ледь чи не найсмішнішою за три дні, з великою долею інтриги та неочікуваностей. Але улюбленці місцевої публіки таки святкували перемогу — «БезУмная Молодежь» отримала приз від МКТ. Не менші улюбленці залу (хоч і грають лише 2 гру) у — «Високо в горах» — фінішували другими, треті (дуже приємна несподіванка від дівчат) — «На Юг», четверту сходинку поділили «RADUЖNUY ENOT» і «Чебурек-паук». І почетне 5 місце за «Уж Надо Учиться». 

Результат гри у цифрах: 

1. БезУмная Молодежь: 0,7 + 6,6 + 6,0 + 6,8 = 20,1
2. Високо у горах: 0,8 + 5,4 + 5,4 + 5,8 = 17.4
3. НА Юг: 0,2 + 6,0 + 4,2 + 6,2 = 16,6
4.-5. RADUЖNUY ENOT: 0,6 + 5,0 + 4,0 +4,8 = 14,4
4-5. Чебурек-паук: 0,4 + 5,0 + 4,8 + 4,2 = 14,4
6. Уж Надо Учиться: 0,3 + 4,4 + 4,6 + 4,0 = 13,3


Кубок: півфіналісти — «Женсовет», який «Виходить на три»Після чотирьох днів досить рівної гри (хоча команди мали додаткових 2 тижні для репетицій, не всі колективи використали цю можливість, на жаль), Кубкова гра показала, що тут команди таки доклали трошки більше зусиль. Нехай не все виходило так, як задумувалося, але зал сміявся і голосно підтримував усіх учасників. 

За вихід до півфіналу Кубку змагалися: 

Нова команда 3 (біофак УжНУ)
Нащадки Колумба (Мукачево)
Имеем право (ФЄПП УжНУ)
Женсовет (УТЕК)
Закон Авогадро (хімічний ф-т УжНУ)
Выход на три

Не обійшлося і без сюрпризів. Так, на сцені з’явився і «зірка» місцевого розливу Віктор Ткаченко, і «старички» із «ТяП-ЛяПа» вирішили тряхнути стариною та виступили поза конкурсом (у їхньому виступі також зіграла улюблена член журі — Марина Федчик, а також піджак Володимира Гирі).

Журі оцінок не виставляло, а по черзі віддавало свій голос за дві команди, які на їх думку мають стати півфіналістами. Цього разу судді були майже одностайними, виділивши 2 команди — «Женсовет» та «Выход на три». Саме вони змагатимуться у півфінальному етапі змагань за Кубок, приєднуючись до тих команд, які у своїх іграх посіли місця, нижче четвертого. 

Що ж, ось ще один позитивний і веселий тур сезону 2013/2014 завершено! Попереду у нас багато цікавих заходів, зокрема Фінал Шкільної Ліги (на який командам ЗЛ бажано прийти!)! У зв’язку з тим, що і 2 тур «пересунувся» на середину березня, точної дати наступних ігор, поки що, немає. Стежте за інформацією на нашому сайті і приходьте щонеділі на школу КВН (у ПАДІЮНі, найчастіше — на 13.00): доведено, що командам вона неабияк допомагає!


 
Не прощаємося і пам’ятаємо: з нами завжди весело! Як-то в телевізорі кажуть: «Не ходіть по іншим Лігам» =)

До зустрічі!

Уже сумую за ЗЛ КВН, завжди Ваша Олександра АртюхінаP.S.: Ми підводимо підсумки ігор 2 туру у цифрах.


Якщо переглядати цифри в протоколах, то:

- конкурс «КВК» за підсумками 4 днів виграли «ВУЗВ» (0,9)

- За конкурс БРІЗ максимальні бали (6,8) — також у «ВУЗВ».

- Найкращі оцінки за розминку мають три команди: «Sponge Bob», «БезУмная Молодежь» та «Без Мандата» — 6.0.

- Найвищий бал у фрістайлі за «Sponge Bob» — 7.0 

- Найбільший бал за гру (20,1) отримав «БУМ». 

Загальний умовний рейтинг команд після 2-го туру:

1. БезУмная Молодежь: 0,7 + 6,6 + 6,0 + 6,8 = 20,1
2. Sponge Bob: 0, 7 + 6,0 + 6,0 + 7,0 = 19,7
3. Без Мандата: 0,7 + 6,2 + 6,0 + 6,0 = 18,9
4. Вхід у змінному взутті: 0,9 + 6,8 + 5,0 + 6,0 = 18,7
5. Високо у горах: 0,8 + 5,4 + 5,4 + 5,8 = 17.4
6.-7. А ШО?!: 0,7 + 4,8 + 5,4 + 6,4 = 17,3
6.-7. Старики-разбойники: 0,1 + 6,0 + 5,2 + 6,0 = 17,3
8. НА Юг: 0,2 + 6,0 + 4,2 + 6,2 = 16,6
9. Медсестра Тамара: 0,7 + 5,4 + 5,2 + 5,4 = 15,7
10.-11. Кіно: 0,4 + 5,2 + 4,2 + 5,4 = 15,2
11.-12. Шара: 0,6 + 5,0 + 4,6 + 5,0 = 15,2
12-13. RADUЖNUY ENOT: 0,6 + 5,0 + 4,0 +4,8 = 14,4
12.-13. Чебурек-паук: 0,4 + 5,0 + 4,8 + 4,2 = 14,4
14. МОШ: 0,5 + 4,8 + 4,0 + 4,8 = 14, 1
15. В комі: 0,5 + 4,2 +4,2 +4,6 = 13,5
16. Уж Надо Учиться: 0,3 + 4,4 + 4,6 + 4,0 = 13,3
17. Трудовые будни: 0,2 + 4,0 + 4,6 + 4,4 = 13,2
18. Сусіди: 0,2 + 4,0 + 4,0 +4,2 = 12,4


Все фото - в альбоме
Переглядів: 611 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar