Головна » 2017 » Вересень » 19 » "Антитіла" були на Всеукраїнському фестивалі КВН
17:07
"Антитіла" були на Всеукраїнському фестивалі КВН

22-й Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «ЖАРТ-ПТИЦЯ 2017» пройшов у селищі Затока Одеської області з 13 по 17 вересня. Протягом трьох ігрових днів 14 команд з різних куточків України жартували, співали, танцювали, знімали відео, брали участь у майстер-класах та конкурсах. Закарпаття на фестивалі цього року було представлено командою Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №15 «Антитіла». 

Це перша поїздка команди на фестиваль «Жарт-птиця», тому все тут для учасників було незвичним. За всі дні тут було багато перемог та емоцій, сліз та радощів, добра і хорошого настрою. Цього року фестиваль відбувався на базі відпочинку «Залив» у Затоці. Умови більш-менш непогані, жити можна було, тим паче, якщо поруч з тобою діти з різних куточків України. І навіть почасовий графік прийому душу та солений солодкий чай не могли зіпсувати чудовий настрій. Звичайно ж, ще один плюс в тому, що море було теплим, і всі мали змогу у вільний час поплавати в ньому. 

Наша команда грала в першій грі фестивалю, тому ми боялись розгубитись і забути все, що хотіли показати. Першого ігрового дня ми показували конкурс «Візитку», коментували картинки на «Фото-розминці» та імпровізували на тему «Новий музей в школі». На другий ігровий день ми демонстрували суддям та глядачам «Домашнє завдання», грали в «Розминку» та імпровізаційно поринули в «Пісні моря». 

Третій день був завершальним. У конкурсі «А наостанок я скажу...» ми намагались запам’ятатись кожному в залі. Крам того ми прийняли участь у фестивалі з розминки, відзняли відео «24 секунди» та грали в конкурс «Переспівки». В останній день фестивалю нам випала нагода зустрітись та сфотографуватись з учасниками «Dizel show». Це була несподівана, але дуже приємна зустріч. 

У підсумку команда «Антитіла» стала дипломатом фестивалю серед шкільних команд. Звичайно не обійшлося без особистих творчих досягнень учасників команди. Так у номінації «Краща акторка фестивалю» нагороду здобула Валентина Попик. Команда також стала переможцем у конкурсі на найкращий відеоролик «24 секунди».

В цілому фестиваль учасникам сподобався. Він подарував новий досвід, знайомства, емоції. Глянувши на інші команди, «Антитіла» намагатимуться в майбутньому отримати ще більше дипломів та перемог.

Учасники «Антитіла» щиро дякують Ужгородській міській раді, зокрема заступнику міського голови м. Ужгорода Білаку Олександру Павловичу та керівництву Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №15 за такий чудовий шанс проявити свої здібності на Всеукраїнському фестивалі. Особлива подяка за величезний вклад в нашу команду Савчак Уляні, а також команді «Радужний єнот» за неабияку допомогу та підтримку протягом усього фестивалю. Також ми дякуємо керівнику команди, педагогу-організатору Якубик Оксані Михайлівні за підтримку протягом фестивалю та Сергію Денисенку за об’єктивну оцінку готовності команди, а також за максимальну допомогу у вирішенні різних питань та чудові фотографії.

Сподіваюсь, що «Антитіла» продовжать участь у цьому фестивалі і наступного року завітають туди, щоб показати себе в нових, цікавих образах. 

Учасниця команди КВН «Антитіла» Попик Валентина


 

Переглядів: 299 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar