Головна » 2012 » Лютий » 24 » 2 тур ЗЛ: Є рекорд!
13:55
2 тур ЗЛ: Є рекорд!


Більшість репортажів про ігри Клубу Веселих і Найкмітливіших починаються зі слів: «Гарний настрій, всі смішні, веселі жарти…». Все це, звичайно, буде сьогодні і у нас з вами. Але все ж по-особливому незвичайну атмосферу дружності та гостинності другому туру ЗЛ КВН створив саме Ужгород. Наші КВНщики радо зустріли команди з Полтави, Хмельницького, Львова, Мукачева та… Рахова. Люди приїжджають за сотні кілометрів, з різних міст, щоб разом посміятися, поспілкуватися та певним чином набратися досвіду. А об’єднує всіх у місті над Ужем одна велика пристрасть – КВН! 
Отакий вийшов сопливо-пафосний початок. А тепер трошки конкретики.

Ювілейний, 15-ий, сезон Закарпатської ліги КВН б’є рекорд: у другому турі взяли участь 25 команд! У чвертьфіналах Чемпіонату гравці веселили публіку у трьох конкурсах: БРИЗі, розминці та фрістайлі. Щодня відбувався і конкурс для глядачів, в якому можна було виграти цінні призи від магазинів МКТ та Egoist.1 гра чемпіонату відзначилась дещо незвичним для «закарпатки» стилем гри команд «Карта мира» та «Без ГМО». «Изобретения – наш конек, Рационализаторство – наша кобыла», «карапулі», «Якби Apple випускав холодильники» та домашня рок-опера від «Карти мира» яскраво запам’яталися у 2 турі. «Без ГМО» - смішна статика, постійна рубрика «Вирізки із газети», цікаві образи та незвичні каламбури на цей раз «підкріпились» найкращим вокалом туру! «Я люблю тебя, хламидомонада!», - наспівували глядачі навіть після КВНу. А хлопці із Хмельницького не тільки «Отдохнули вместе», але й, як-то кажуть, «насипали». Саме наші гості задали ритм грі та показали найсмішніший БРИЗ (перетворили звичайного плюшевого собаку на «страну, город, альма-матер для… бліх»). Перша суржикомовна команда неабияк «зайшла» на зал, а фразочки «по мордяці», «горіляка», «я тебе умоляю» тепер стануть улюбленими для багатьох прихильників хмельницького гумору. Дві інші команди – «Да Ну На» та «Кіно», не зважаючи на менший досвід ігор, все ж таки дали гідний бій більш досвідченим суперникам. Мукачівське «Кіно» відзначилось яскравими декораціями та фразою «А у мене тут (на мікрофоні) голий Богданов!». Учасники команди «Да Ну На» ламали стереотипи (спростовували фразу «Тупий як сибірський валянок», зігравши із типовим валянком у шахи) та повеселили мініатюрами про програмістів в барі. Заслужено найсмішнішою стала друга гра туру. Ужгород зустрічав полтавських «принцес» та мукачівську «Безумную молодежь». «Программа защиты принцесс» усилилась новою учасницею Анжелою, люб'язно наданою командою «Выфильтикультяпистые» (На БРИЗі). Дівчата довели, що є не просто окрасою туру, а й справді сильним суперником. Весело-гарний танець «Satisfaction», суто жіночі конфлікти та рудий конферанс із «танчиком» яскраво врізались у пам'ять. А от пісня про зіркового уже учасника їхньої команди – Шарапу із «Тяп-ЛяП» просто на дрантя розірвала всіх присутніх КВНщиків. Мукачівці із «БУМу» намагались розмішити «пылесос и утку» та «сделать, чтобы пластик смеялся» (БРИЗ), підкорювали веселими піснями та шикарним вокалом і радували серією мініатюр про Віктора Погорєлова.
Ще одна вокальна команда – фізики «FiFa» не просто представили винахід на БРИЗі, а заспівали про нього («Позвони мне, позвони, я чулки тебе поглажу…»). Яскраві образи фізичної четвірки, обіцянка Міші під пісню з к/ф «Леон-киллер» «вбивати своїм гумором» та гарна «фіналка» запам’ятались глядачам. Особливо ж у другій грі порадували «ВУЗВшники». Гімназисти грали в оновленому складі, показали веселі «батли» між старожилами та новачками команди та задали настрій «Сочиняй мечты». І зіграли ще один найкращий БРИЗ туру. «Значок браузера Opera придумали оперá», «Мы можем на любом конкурсе спеть финалку: «Фуражка с мигалкой они если честно не пара, не пара, не пара». Команда «Выфильтикультяпистые» показали актора, що зіграв Висоцького, уявили що було б, якби люди вели себе як коти, і примусили зал «покатуватись» зі сміху над пародією на ранкову телепередачу та «Клуб супер-книги» та над піснею «Випадок на Пасху» («В воскресенье…»).Третя гра пройшла під знаком корови, «Коровы юмора». «Молочком мы вас угостили, теперь надоим». Хлопці знайшли цікавий та по-особливому неочікувано смішний спосіб подачі БРИЗу (розслідування Шерлока Холмса та доктора Ватсона). Динамічні танці та уже «священної» (як нарекли цю команду суперники) для Закарпатської Ліги корови – це нова фішка. В КВНі нині танцюють майже всі, але так, як танцює корова, не танцює ніхто. КВНщики повеселили різноплановими мініатюрами, жартами «на злобу дня» і цікавими переходами між «блоками» гумору. Це зовсім невелика частина того, що показали хлопці. Адже описати словами їхній КВН важко, це треба бачити! ☺ Інші команди гри були не менш колоритними. Так, команда «Kevin» підготувала найкращий предмет на БРИЗ (який представляла команда «МикLOVEда»). Кевіни ж винайшли «корзеники», які в Кушниці насправді називають «винекорзами». Фрістайлили хлопці на незвичних образах – кавказького Колобка, молодого сценариста («Я йду, а искусство вечно!») та тюленя, який любить ходити на концерти Філіпа Кіркорова. А оскільки, як зазначили самі КВНщики, їхній команді не вистачало динаміки – вони «підсилились» брейкером. 
Учасники кушницької команди «От Фонаря» показали весь колорит так званого сільського КВНу, порадували красивим голосом солістки Віталіни та розказали навіщо насправді вони прийшли грати в «за карпатку»: найти Саші маму. Саша – рудий гравець команди, «Маріша (Федчик), заберіть його до себе!».
Найпотужніша підтримка була у команди «МикLOVEда», за них вболівав декан рідного економічного факультету сам Василь Петрович Мікловда. А допомагав підтримувати своїх студентів заступник декана Роман Іванович Завадяк. Майже жіноча команда показувала зустріч хлопців очима дівчат, найправдивіший світлофор в Ужгороді та представило прилад для чіпляння дівчат: «Санки, душ, велосипед – от Микловды вам привет».
Гості зі Львова – прихильники «Загорецької Людмили Степанівни» - приїхали неповним складом, проте знову привезли своїх польських невидимих друзів Кшиша та Пшемека. Хлопці показали галицьку версію фільму «Пила» та незвичайного активіста грінпісу. У львів’ян тепер найкращі не тільки шорти, але й колготи. «Нас збирала мама. Мама Сергія Звєрєва». Сподіватимемось, що незважаючи на бали, хлопці ще не раз приїдуть веселити закарпатську публіку.Четверта гра 2 туру зібрала 10 команд: «Запасний вихід» (АНВК), «Супостати окаянні» (економічний ф-т УжНУ), «НеРеальные Девахи» (журналісти УжНУ), «Славіки» (КСУ), «От фонаря» (збірна Закарпаття), «От звонка до звонка» (ліцей "Інтелект"), «13 район» (Рахів), «To Dublin» (ІТФ УжНУ), «Двоюродний брат» (Мукачево), які боролись у чвертьфіналі Кубку ЗЛ КВН. Така велика кількість учасників навіть не поміщалась на сцені, тож гравців «розбили» на дві п’ятірки. Перша – спочатку грала у фрістайл, потім у розминку, друга – навпаки. Кожен із членів журі не виставляв оцінки, а називав п’ять команд, які продовжуватимуть боротись за Кубок ЗЛ. Тож, переважною більшістю голосів до ½ Кубку проходять: «От Фонаря», «Двоюродный брат», «To Dublin», «От звонка до звонка» та «Запасний вихід». 
До наступного туру Чемпіонату проходять по 4 перші команди із кожної гри (результати тут: 1 гра2 гра, 3 гра), а інші – долучаться до розіграшу Кубку. 

Магазин комп’ютерної техніки «МКТ» започаткував новий спеціальний приз: найкращій за їхньою версією команді туру вручатимуть подарунковий сертифікат. Цього разу пощастило команді із Мукачева «БУМ», яких нагородили сертифікатом на 400 грн.

Що ж, а ігри другого туру вдались! Щільними були жарти, гра здавалася більш «цілісною» і гумористично насиченою, ніж у турі першому.
Побачимось у квітні! Залишайтеся з нами, у нас весело! 
Олександра Артюхіна

Фотозвіт тут


Невеличка добірка жартів із туру:

- Під яку пісню танцює боксер в нічному клубі о 5 годині ранку?
- Под одну и ту же, и никто не возражает! (Карта мира)

- Куди пропадають ноутбуки із гуртожитку?
- На выходные домой в Иршаву ездят (Без ГМО)

Пока армия отдыхает, мы можем быть спокойны (Карта мира)

Шотландские гопники не сидят на корточках – видно. (Карта мира)

Коли ми їхали в Ужгород із Мукачева, ми попали в аварію – тепер ми биті КВНщики! (Кино)

Хмельничанин Петро замахнувся на святе, але батюшка влупив першим. (Отдыхаем вместе)

У Хмельницкому пограбували секс-шоп. Затриманим так і сказали: «Всі уліки будуть використані проти вас». (Отдыхаем вместе)

- Это Андрей. У него сестра Андрей. Не-не, вы не думайте, это его родители не думали (Без ГМО)

Солдат-робот, когда ему говорят выйти из строя, ломается. (Без ГМО)

- Что делали одинокие девушки в День святого Валентина?
- Прыгали в фонтан с криками: «За любовь!» (Выфильтикультяпистые)

-  Чому король Річард у 13 столітті заборонив кататися у ліфті?
-  Коні в ліфт не ставалися. (БУМ)

Клуб Супер-Книги. Я робот Робі. Я приніс вам клей і це означає, що ми будем дивитись мультики (Выфильтикультяпистые)

У дівчини-весни жовтіє і випадає волосся (БУМ)

Випадок у електричці Ужгород-Львів:
- Вам постільне більйо треба?
- Не ваше діло.
- Як це не моє діло? Я ж проводник!
- Я в вашу лічну жизнь не лізу і ви в мою не лізьте (БУМ)

Неадекватна шахматистка ходить в магазин буквою «Г» («FiFa»)

Спонсор нашого виступу - почка Сані. Почка Сані, поспішайте - залишилась всього одна («FiFa»)

Путана Ельвіра запуталась ще в дитинстві («FiFa»)

ФК «Закарпаття» купили японського легіонера, але виявилось, що це китайська підробка. («FiFa»)

Очень кривая девочка по-пьяни ходит ровно («Программа защиты принцесс»)

- Яка різниця між чемними дівчатами і нечемними?
- Чемні не чамкають (Корова юмора)

- Дороги на Закарпатті стають все глибшими. Хто крайній?
- Президент. Бо він рідко до нас їздить. (Кушниця)
- Зато Ужгород скоро станет одним большим аквапарком. (Kevin)

Коли Віталій Козловський заспівав гімн України, прапор повісився (Кушниця)

Дуже товсту дівчину дьоргали не за косички, а за складки. (Кушниця)

Мало хто знає, що циклоп-пірат – сліпий пірат (Запасний вихід)

Маяк нетрадиційної орієнтації пускає зайчики буйку (Запасний вихід)
Уважаемые члены жури! Где-то в Африканской лиге КВН голодают члены жури. Так вот, будьте к нам добрее. (Запасний вихід)

Человек-розетка никогда не ковыряется в носу (Супостати окаянні)

Нетерпеливая бабушка жрет сразу подсолнух (Славіки)

Дівчина із Рокошина, у якої одне око синє, інше – червоне, відкрила собі 3D-кінотеатр. (Двоюродный брат)

- Чому ФК «Карпати» (Рахів) ніколи не програє на власному полі?
- Бо вони знають, де там міни зариті (Двоюродный брат)

Спонсор нашого выступления Ужгородский ж/д вокзал. Повторяю! Спонсор нашого выступления Ужгородский жд вокзал. (От звонка до звонка)

Мамина ласка загрызла ребенка (От звонка до звонка)

- Пане мер, ви збираєтесь посипати дороги сіллю?
- Та тобі що шкода? Нехай люди возяться. (Клюква)

Некоторые мальчики как Wi-Fi – нужно ловить, а некоторые, как «Вільний МТС» - cвободны первые 45 минут, а потом.. а потом у него жена, дети. (НеРеальные девахи)

Новый украинский блокбастер – «Дневники Януковича»! Узнай, как живет первый упырь нашей страны (НеРеальные девахи)

Львів’янин на Закарпатті. 
- Слава Україні!
- Славімо його! (ОТ Фонаря)

Переглядів: 1377 | | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 7
avatar
1 Итя • 19:27, 24.02.2012
"«Выфильтикультяпистые» примусили зал «покатуватись» зі сміху над пародією на ранкову телепередачу та «Клуб супер-книги» та над піснею «Випадок на Пасху» («В воскресенье…»)." - что-то на оценках это не особо отобразилось)
avatar
2 Константин • 19:39, 24.02.2012
ну так зал - не жури. А эта миниатюра дейсвительно была хороша.
avatar
3 shteQer • 12:52, 25.02.2012
В целом выступление было ниочём... Извините. Только в конце пару хороших шуток. ну конечно мультики порвали всех) но слабенько)
avatar
4 irshavec • 15:30, 26.02.2012
Очень "сладкие" репортажи. Наверное, спецкора ничто не исправит. Для сравнения стоит почитать отчеты с других Лиг.
avatar
5 Sashka • 00:49, 27.02.2012
Уважаемый Пётр! Спасибо за ваше мнение.
Ну вот такая я нехорошая-неисправимая smile
Репортажи с других лиг читаю.
Всем не угодишь. В любом случае, спасибо за мнение.
avatar
6 irshavec • 02:02, 27.02.2012
Час доведе, що ЦИМ я не бажав зла!
avatar
7 Sashka • 02:38, 27.02.2012
та ну, Петро, ні про яке зло мова не йде!
все добре! просто у кожного своя думка - і край. Комусь подобається, комусь ні, і все!
smile
avatar