Головна » 2010 » Березень » 08
Напередодні Міжнародного Жіночого Дня в ужгородському Падіюні пройшло розважальне шоу "НУМО, ХЛОПЦІ!". Організували це свято Падіюн, Закарпатська ліга КВН, Корпорація свят «Не ПоНяЛ», Кафедра туризму УжНУ, Туристичний інформаційний центр Закарпаття та Студентська республіка. Співорганізатором виступила закарпатська організація «Фронту змін».
Оскільки шоу було присвячене святу 8 березня, на цифрі "вісім" була зав'язана вся ідея: 8 хлопців змагались між собою у 8-ми конкурсах, журі з 8-ми відомих в краї жінок оцінювало їхні старання, виходячи з максимальної оцінки 8 балів. Учасників заздалегідь відбирали шляхом кастингу. Організатори намагались відібрати абсолютно несхожих один на одного хлопців, і це вдалось. Учасники відрізнялись віком (від 19 до 33 років), комплекцією, темпераментом. Отже, змагання вийшло цікавим.
Стартувало шоу видовищним виходом хлопців у супроводі співачки Ольги Агеєвої. Далі ведучі свята Денис Лагодін та Микола Анброх представили журі та учасників, і змагання розпочались. Спочатку був конкурс «знайомство», далі спортивний, інтелектуальний, конкурс «хазяйка», кулінарний, дефіле, військовий, а на десерт хлопці змагались у вмінні заспівати серенаду.
(Далі...)

Просмотров: 1156 | Дата: 08.03.2010 | Комментарии (4)

Вчера, 7 марта, прошла первая игра 1/8 финала Владимир-Волынской лиги КВН.
Результаты:

1. "Торнадо-Люкс" (Берегомет)
2. "Тяп-ляП" (Ужгород)
3. "Єталон" (Львов)
4. "Аж 2 О" (Луцк)
5. "Скотти и не снилось" (Киев)

Всего на этапе 1/8 финала будет сыграно 4 игры, в следующий круг проходят первые 3 команды из каждой игры.
Просмотров: 780 | Дата: 08.03.2010 | Комментарии (6)