Головна » 2009 » Квітень » 6 » «Закарпатська ГУМОРИНА»
19:04
«Закарпатська ГУМОРИНА»
«Перше квітня – брехня всесвітня» – під таким девізом пройшла перша Закарпатська гуморина. Організаторами заходу стали Закарпатська ліга КВН, Корпорація свят «Не Понял» та Закарпатський облмуздрамтеатр. Метою проекту було об’єднати на одній сцені гумористів різних жанрів та напрямків, і ця мета була успішно виконана. В першоквітневому шоу на сцені драмтеатру виступили нині діючі команди КВН – «Двє Звєзди», «Тири-пири», Команда «Молодості нашей», збірна УжНУ. Закарпатського колориту додали команда «От фонаря» та Петро Шинкар з Кушниці. Не гірше за молодь були «ветерани» квнівської сцени – команда економічного факультету «Тяп-ляп», «Цирк дресированих динозаврів Бориса Шатрова» та легендарна ужгородська команда «Діти Бахуса». Але гумор – це не тільки КВН. Це успішно довели актори облмуздрамтеатру Наталія Засухіна та Клара Берец, більше відомі, як Моргіта і Анжела. Смішними були «Закарпатські сумоїсти» у виконанні акторів театру ляльок. Відомий поет-сатирик, та за сумісництвом ресторатор та сільський голова Павло Чучка глядачів не розсмішив, скоріше примусив задуматись над актуальними проблемами сьогодення. Програму прикрасила танцями Студія сучасного танцю «Бліц». Особливо глядачам сподобався східний танок у виконанні наймолодших танцюристів колективу. Ведучі шоу Денис Лагодін та Юліана Хоменко також жартували, а під кінець програми за допомогою маленької «східної красуні» з «Бліцу» провели розіграш головного призу. Широко анонсований електрочайник на честь 1 квітня було замінено на DVD-програвач.

Після шоу в драмтеатрі всіх повнолітніх любителів дорослого гумору було запрошено у нічний клуб «Maximus», де пройшла вечірка під назвою «Ніч дурнів». В нічній програмі були жарти не для дітей, цікаві конкурси, розминка з залом, весела дискотека. На всіх учасників проекту чекав святковий фуршет.

Перша Закарпатська гуморина пройшла успішно, отже організатори планують зробити її щорічною. Побачимось 1 квітня 2010 року!

Фотографії К. Смутка з події в альбомі.
Переглядів: 922 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar