Головна » 2009 » Лютий » 22 » Молоді римо-католики Закарпаття грали в КВК
21:27
Молоді римо-католики Закарпаття грали в КВК
У Мукачівській дієцезії Римо-Католицької Церкви перед Великим Постом молодь традиційно проводить гру Клубу Веселих і Кмітливих, що відбувається у селищі Середньому Ужгородського району.

На цьогорічну зустріч, яка була приурочена Рокові святого Павла і проходила під гаслом «Зустріч з Христом», прибуло 8 парафіяльних команд та численні уболівальники.

14 лютого 2009 р., у день літургічного спомину свв. Кирила і Методія, покровителів Європи, молодь з різних місцевостей Закарпаття заповнила середнянський храм св. Луки. Службу Божу очолив Генеральний вікарій Мукачівської дієцезії отець Петро Жарковський, ОБМ, а отець Роберт Новак зі Сваляви у своїй проповіді закликав молодь до проголошення Євангелія і свідчення віри в Христа.

На початку гри, яка проходила у приміщенні школи, відбулось представлення команд, які показали сценки, підготовлені за домашнім завданням. Далі дали відповіді на запитання за листами Апостола Павла до Галатів, до Ефесян та до Євреїв. Ще потрібно було представити власну пісню чи пародію та за короткий час показати інсценізацію на підставі тем зі Святого Письма. Остаточні підсумки журі підбило після конкурсу капітанів команд. Як і минулого року, перше місце впевнено здобула команда Клубу Веселих і Кмітливих з римо-католицької парафії в місті Свалява. Друге місце зайняла команда з містечка Великий Березний, а третє місце посіла команда з села Ключарки Мукачівського району. Зустріч закарпатської молоді завершилася дискотекою.

За грою християнського Клубу Веселих і Винахідливих спостерігала монахиня з Словаччини сестра домініканка Марія, яка нині служить на Закарпатті: «Ми були тепер з молоддю, яка виступала у грі Клубу Веселих і Винахідливих. Цей захід об’єднує молодь, зокрема парафії та дає можливості молоді виразити свої здібності у сценках, різних пародіях, піснях та конкурсах зі знання Святого Письма. Ми дуже раді, що організовуються такі зустрічі, а наша молодь тішиться».

Традицію запустів на Закарпатті називають фашангами.

Отсюда

Переглядів: 1077 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
avatar
0
1 Pasha • 21:35, 22.02.2009 [Матеріал]
wacko
avatar
0
2 kdd • 08:28, 23.02.2009 [Матеріал]
Жесть. ..."Клубу Веселих і Винахідливих..." КВВ
avatar