Головна » 2012 » Листопад » 23 » 1 тур 16 сезону: Не буде ніякого кінця світу!... =)
21:57
1 тур 16 сезону: Не буде ніякого кінця світу!... =)
Минув День народження КВНу, Закарпатська ліга весело провела час, розпочала уже 16-ий сезон, провела міський фестиваль шкільних команд і готова продовжувати смішити зал!
До участі у 16-му сезоні зареєструвалось 28 команд, що є абсолютним рекордом для Закарпатської Ліги. Проте, участь у іграх першого туру взяли не всі. Три команди із різних об’єктивних (і не дуже) причин до сцени не дійшли. 
Закарпатська Ліга переживає зараз особливий етап, так звану «зміну поколінь» не тільки у командному, але й в редакторському складі. Так, дебютували у якості редакторів учасники «Тяп-ЛяПа» Олександр Шевелюк, Валерій Митейко та Олександр Свергун. З'явилося багато нових команд, додались команди із різних вишів Закарпаття, деякі «бувалі» заклігівці змінили назви колективів, об'єдналися у нові збірні, а хтось  після досить тривалої перерви повернувся на сцену. Крім ужгородських команд зіграли 4 колективи з Мукачева, а також команда Іршави. А ще до нас приїхали нові команди із інших регіонів України: із Черкас і Чорнобаю, Рівного та Житомира.

Кожного дня команди грали три конкурси – стартової пісні, розминку та фрістайл. Автоматично до другого туру Чемпіонату ЗЛ КВН проходять по 4 команди, які посіли перші 4 місця відповідно. Інші – матимуть змогу поборотись за Кубок ЗЛ, проте у них ще буде шанс «добратися» у Чемпіонат. Інформація буде трохи згодом. 

Перша гра відбулась під знаком повернення команди із Мукачева – «Хватіло нє фантазії» (у складі команди також зіграв Олександр Загоруйко – незмінний протягом років капітан «ХНФ»). Хлопці не просто повернулись, а розпочали свій уже 8-й сезон із перемоги. Молоді і перспективні учасники команди «KEVIN» (УТЕІ КНТЕУ) – другий сезон у лізі, дещо посилили склад і впевнено посіли друге місце у грі. Якщо надалі не збавлятимуть темпу – складуть дуже гідну конкуренцію «неписаним» лідерам. Команда зі смішною назвою «Оркестр Миши Гоголя» посилилась «легіонером» із Іллічівська – Дімою Тимошенком. Загалом цікавий підхід до подачі гумору, нестандартні ходи і жарти, акторська гра – все у хлопців є. Проте, було б більше репетицій і приділеного часу на підготовку – результат був би у рази більший, адже потенціал дуже хороший. Дівчата із «А Шо?» грали всього-навсього третю гру КВН і стали окрасою гри! Але вони можуть бути зразком згуртованості і відрепетируваності. Школярі виглядали упевнено на сцені і у сезоні точно не дадуть суперникам спокійно вигравати. З такими настроєм і налаштованістю у них хороші шанси у сезоні! Команда з Іршави «Парада» знову порадувала закарпатським колоритом. Вони добре тримаються на сцені, але їм ще бракує досвіду. А це, як відомо, річ наживна – було б бажання грати!  У авторської збірної «Спокойная атмосфера» все вийшло не зовсім спокійно. КВНівці перехвилювалися і не змогли показати те, на що вони насправді здатні. У такому складі грають уперше, і у них ще все попереду. 

У другій грі наші гості – «Збірна «Ч» (Черкаси-Чорнобай) святкувала свій КВНівський день народження.. Дівчата із чудовим вокалом, цікаві і незвичні для Закарпаття підходи і подача гумору…  Журі оцінило – наші гості перемогли. На п’яти «Збірній «Ч» наступали юристи із «Без мандата». Уже традиційна для Закліги команда із юрфаку УжНУ виступила в оновленому і посиленому складі. Приємно здивували смішним відповідями на розминці (і власне цей конкурс виграли), непогано показали себе у фрістайлі. Проте, відчутною була ще не достатня згуртованість і деякі мініатюри (якби були краще відрепетирувані) – заходили б краще. «Ветерани» ЗакЛіги – «ВУЗВ» омолодились і гідно тримають марку своїх попередників. Талановиті вокалісти, добрі акторські здібності – усе при дітях. І суперникам не варто недооцінювати фіналістів Чемпіонату минулого сезону. Мукачівська команда «Кіно» уже другий сезон радує глядачів нашої ліги. Дуже талановиті КВНівці, із хорошою акторською грою та подачею, талантом до читання репу, проте грають в не зовсім дитячий КВН. Деякі жарти дійсно було дивно чути із вуст ще школярів. Однак, «Кіно» - перспективна збірна, яка ще точно не раз покаже, що Мукачево не здається без бою. Цього сезону Ліга взагалі радує смішними назвами. От іще одна до скарбнички. Команда «Лесной олень» дебютувала у грі і порадувала тим, що видно бажання надалі вдосконалюватись. Відчутна ще невпевненість і «поспішання», а також не завжди толерантні жарти з часом «відфільтруються». Треба також тренувати розминку. Команда ще покаже себе. А от у перспективної команди «To Dublin» гра відверто «не пішла». Стартували вони із 2-го туру минулого сезону, на старті цього року показали себе як мінімум як достойні претенденти, але от на грі 1 туру щось у них не вдалося. Хлопці теж оновили склад, а ще форму придумали («бабочки у горошок») і досить впевнено тримались. Напевно, треба трошки більше репетицій і часу на підготовку. Обов’язково взяти участь у доборі!

«Мукачево – майліпшоє», товариші-засідателі! =) Третя гра і знову Мукачево. На цей раз упевнену перемогу святкували фіналісти Чемпіонату минулого сезону – «БезУмная Молодежь». За загальним визнанням – найбільш вокальна команда «ЗакЛіги» дуже налаштована на сезон. Співали на цей раз усією командою (бек-вокалісти – шикарні), мукачівська харизма, чудові голоси та акторська гра – все присутнє. Головне тепер – не зазнатись і раніше часу не розслабитись, а ще підтягти розминку. І тоді у хлопців дуже навіть хороші шанси. Команда фізичного факультету УжНУ «FiFa» - володарі Кубка минулого сезону дали гідний бій володарям Кубка сезону 2010-2011 («БУМ»). Ці дві команди виглядали впевненіше із перших конкурсів вирвались вперед. Фізики змінили форму, дослухались до деяких зауважень, які їм ставили у минулому сезоні, і виглядали краще. Нарешті показали справжній баян своєї команди. Заслужене друге місце і непогані шанси у майбутньому. «Темна конячка» - ще одна смішна назва до скарбнички. Дівчата дебютували у новому складі і з новою назвою. Амбітні і впевнені в собі, однак ще треба багато працювати і репетирувати. Є хороші вокальні дані в учасниць і, можливо, варто їй співати одній, а інші учасники аби  лише підспівували. Трошки досвіду, менше пустої сцени – дівчата ще обскачуть не одних конкурентів. Гості з Рівного «Деньги, пиво, девочки» - талановита суміш кушницької харизми, рівненської перчинки і вимови. Ще теж потрібно практикуватись у розминці і більше грати разом. Команда ще молода, а її учасники вже встигли пограти в КВН і за умови роботи над собою – обов’язково покажуть себе краще у наступному турі. Іще одне повернення у закарпатський КВН від філологічного факультету УжНУ, від якого команда не грала уже більше 20 років. «Перо мне в руки» - ще дуже молоді, дебютанти гри, але вже сповнені бажання грати на рівні. Все приходить із досвідом і постійною роботою – результат не забариться. Те саме стосується і нарешті толкової команди із ЗакДУ «ЧємНєЛюди?». Ходити на школи КВН – тренувати розмінку. І буде щастя =) Ще одна мукачівська команда у грі – «1715» - найменш численна і тому їм було найважче. Дебютанти, які обов’язково працюватимуть над собою, не лишатимуть пустої сцени, а ще, можливо, доберуть собі декількох учасників , не вживатимуть лайливої лексики зі сцени – і стануть ще однією достойною командою із Мукачева.

Четверта гра на думку суддів (та і глядачі із ними солідарні) виявилась найсмішнішою в турі.  Перемогу святкувала знову команда не з Ужгорода. «220 на всех» із Житомира – досвідчена команда КВН, яка успішно грає в АКУ вперше в Ужгороді. Хлопці встигли за короткий час підкорити закарпатську публіку, а декого навіть закохати в себе. Перші (і єдині) 7.0 туру, непогана розминка, відмінний вокал – ще одні впевнені претенденти.  Команда, яка стала другою у грі, складається із усіх знайомих облич, та ще й ім’я має неабияке – «Марина Степановна». Народ показав як грають закарпатці, залучившись підтримкою залу, досить впевнено пройшли до другого туру. «Сборная причуд Фрейда» - одна із найсильніших авторських команд, учасники якої вже встигли пограти у ЗакЛізі, трошки перегоріла на розминці, на конкурсі стартової пісні вдало викрутилась із неправильного вступу, проте втратила у балах. На фрістайлі «нажартували» на непоганому рівні, показавши відмінну акторську гру та вже відому «родзинку» -  танчик із відомого фільму Адріано Челентано «Приборкання норовливого». Трошки більше часу на репетиції – і «трепещите суперники», все буде по Фрейду =) Ще одна команда із ЗакДУ «Шило на мило» посіла четверте місце, трошки випередивши збірну «Ми О-Шиблися». Обом колективам потрібно більше репетирувати та тренувати розминку.  А «закдушникам» варто знайти свій стиль, а «МОШу» намагатися часом виходити із створеного образу. «Медсестра Тамара» - команда медиків УжНУ залучилась найбільш численною підтримкою уболівальників, однак гра їм не вдалась. Причини можуть бути різноманітні, але команда перспективна і талановита, якщо окрім бажання виявить ще й готовність багато працювати, але працювати разом, - то успіх не забариться.

Тож, сезон обіцяє бути не тільки рекордним, але й неочікуваним за результатами. Як все буде далі – покаже час. І будьте певні: ми відміняємо кінець світу! А якщо він навіть і станеться – всі будемо разом =) 
Це все, звісно, жарти! І якщо все ж Майя помилилися, виші визначаться, коли вийдуть після новорічних канікул та зимової сесії, -  другий тур ЗЛ КВН не примусить себе чекати.
І не сумнівайтесь – буде весело! Смійтесь разом із нами! Як-то в телевізорі кажуть: «Не ходіть по іншим Лігам» =)

Олександра АртюхінаЗагальний рейтинг команд після 1-го туру:

1. 220 на всiх - 6.0 + 6.0 + 7.0 = 19.0
2. БезУмная Молодежь - 6.4 + 5.6 + 6.8 = 18.8
3. Хватіло нє фантазії 5.6 + 6.0 + 6.6 = 18.2
4. FiFa - 6.0 + 6.0 + 6.0 = 18.0
5. Марина Степановна - 6.0 + 5.2 + 6.4 = 17.6
6.-7. KEVIN - 6.0 + 4.6 + 6.4 = 17.0
6.-7. Збірна "Ч" - 6.0 + 4.8 + 6.2 = 17.0
8.  Сборная причуд Фрейда - 5.2 + 5.2 + 6.4 = 16.8
9. Без Мандата - 4.8 + 5.4 + 6.4 = 16.6
10.-11. Оркестр Миши Гоголя 5.4 + 5.0 + 5.8 = 16.2
10.-11. ВУЗВ - 6.0 + 4.6 + 5.6 = 16.2
12. Шило на мило - 5.0+5.0+5.6=15.6
13.-14. А Шо?! - 6.0 + 4.0 + 5.4 = 15.4
13.-14. Кіно - 6.0 + 4.6 + 4.8 = 15.4
15. Ми О-Шиблися - 5.2 + 5.0 + 5.0 = 15.2
16.-17. Лесной Олень - 4.8 + 4.4 + 4.6 = 13.8
16.-17. Темна конячка - 5.0 + 4.8 + 4.0 = 13.8
18. Деньги, пиво, девочки - 4.8 + 3.8 + 5.0 = 13.6
19.-21. Перо мне в руки - 5.6 + 3.8 + 4.0 = 13.4
19.-21. To Dublin - 4.6 + 4.6 + 4.2 = 13.4
19.-21.  Парада - 4.8 + 4.0 +4.6 = 13.4
22. ЧемНєЛюди? - 4.4 + 4.2 + 4.6 = 13.2
23. Медсестра Тамара - 4.2 + 3.8 + 5.0 = 13.0
24. 1715 - 4.6 + 3.8 + 3.2 = 11.6
25. Спокойная атмосфера - 4.2 + 4.0 + 3.2 = 11.4
Переглядів: 1237 | | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar