Головна » 2011 » Березень » 26 » 1 квітня почнеться трансляція другого сезону скетч-шоу «Но Позерай!»
18:44
1 квітня почнеться трансляція другого сезону скетч-шоу «Но Позерай!»


Но позерай - відомий закарпатський вислів, котрий застосовується нашими краянами у різних ситуаціях. Він може одночасно виразити радість, здивування, захоплення…  Але за останній рік цей вираз набув додаткового сенсу.
 
В липні 2010 року, на каналі «Перший кабельний» в Ужгороді, з’явилося перше закарпатське скетч-шоу, яке так і називається - «Но Позерай!».  Цей проект у якості експерименту, створили відомі закарпатські КВН-щики Борис Шатров та Олександр Мерявчик і режисер Володимир Ладижець, у тісній співпраці із Закарпатською лігою КВН.

З самого початку проект отримав позитивні відгуки глядачів. І не дивно, адже герої цих коротких смішних історій оточують нас щодня у повсякденному житті. Це і обтяжені корупцією митники та викладачі, і всезнаючі футбольні вболівальники та філософи-куми, і кримінальні елементи – представники «спальних» районів, і навіть колоритні закарпатські журналісти. Герої стали рідними, а фрази їхніх діалогів, розібрані на цитати, пішли у маси.    

Перший сезон «Но Позерай!» завершився наприкінці осені виходом у світ DVD - збірки кращих сюжетів, а його творці запевнили, що дуже скоро усі прихильники цієї передачі побачать її в оновленому вигляді. І ось, нарешті, усе склалося і ТО «Но позерай» готове презентувати широкому загалу Другий сезон скетч-шоу.

У Другому сезоні «старими» залишаться лише герої, а історії в які вони потраплятимуть – будуть абсолютно новими. Новим стане і оформлення програми.
Вже з 1 квітня 2011 року в ефірі каналу «Перший кабельний» почнеться трансляція Другого сезону скетч-шоу «Но Позерай!». Також доброю звісткою є те, що в найближчий час, змогу дивитися «Перший кабельний» отримають не тільки ужгородці, а й жителі інших міст та районів Закарпаття.  Тому, вже дуже скоро, ці смішні історії стануть ближчими до кожного з наших краян!

Початок сеансів сміхотерапії у Всесвітній день сміху – 1 квітня 2011 на каналі «Перший кабельний»!

Переглядів: 819 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar