Финал Чемпионата-2009 - Форум
Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Форум » Наш форум » Закарпатская лига КВН » Финал Чемпионата-2009
Финал Чемпионата-2009
kvnДата: П`ятниця, 04.09.2009, 09:11 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 4
Статус: Offline
Напоминаем результат:
1. "От фонаря" (ИТФ УжНУ)
2. "Тыры-пыры" (экономический ф-т УжНУ)
3. "Трудности перевода" (ФРГФ УжНУ)
4. "Перелом" (медфак УжНУ)

Обсуждаем. Высказываемся.

necassДата: П`ятниця, 04.09.2009, 11:31 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Репутація: 1
цього разу на сцені змагались команди двох типів, дві з яких боролись за чемпіонство, а інші просто пришли постояти на сцені.....

"ПЕРЕЛОМ"
команда визвала в мене найбільш негативне враження...... я очікував їхнього стандарту, стабільності (тобто сміху на протязі всього виступу)..... а виступили так, що краще б не виходили і не принижувались, по-крайній мірі я б бувби про них кращої думки ніж зараз.......
на мій погляд команда просто хотіла відіграти і піти в максимус:(((

"ТРУДНОСТИ ПЕРЕВОДА"
відразу кинулось в очі, що хлопці на сцену вишли із заготовочками а не готовим номером... як я розумію, все писалось за три-два дні до фіналу..... а бажання виграти з"явилось коли, неочікувано для них, судді виставили "великі" бали за перші три конкурси.....
команда підримки трудностєй була найкраща!!! (на відміну від інших - були підготовлені як кричалками так і різним цікавим реквізитом)

"ТЫРЫ-ПЫРЫ"
команда молодець! до всіх конкурсів була підготовлена на 90%..... візитка, розминка, відео - на відмінно, а вже у капітанському досить слабо показали себе... домашка була якась невідредагована і насичена елементами внутрішнього квн-івського гумору але взагальному дійсно показали гру варту фінала нашої ліги КВН.
на мій погляд "тыры-пыри" переможці.....

"ОТ ФОНАРЯ"
вроді переможців не судять...... та я як простий глядач собі таке дозволю(всеж таки 30 грн. я дав за квн, а не за "та ти розумієш у нас там чото не так вишло....") хлопці видали найенергійнішу візитку та найкраще відео, але кількість підкарпатського діалекту та нецензурщини перешкалювала мою норму..... для команди переможця я рахую це трохи недопустимо....... а капітанський взагалі щось неймовірно паршиве нам показували зі СЦЕНИ.... наголошую саме на тому, що це зі СЦЕНИ..... сцена нам має нести щось більше ніж алкашню і чорний-PR "кролика".... хоч Міша дуже гарно зіграв та ввійшов у роль.......... саме із-за капітанського - я отримав багато негативу.....

взагальному - дякую організаторам та командам за гарно проведений вечір....

це все мій погляд на фінал....мої думки та емоційні переживання..... всім хто не згідний зі мною дякую... це ваша думка, а це моя.....
Анатолій Костюх

OT_fonarjaДата: П`ятниця, 04.09.2009, 14:09 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Репутація: 0
Шановний, редакторе, чи як до тебе звертатись ??? Абсолютно суб'єктивна думка не обгрунтована тверезими аргументами ... Бажання "поскандалити" -- очевидне, так само як і бажання відстояти власну позицію, чи то часом навіть її нав'язати ... Я так розумію не сприйняття, як особистості в ПРОФКОМі є своєрідним клеймом котре прагне утвердитись в новому колективі. Чи то просто банальна жага до уваги заставляє писати ЧУШ !!!

MooOSEДата: П`ятниця, 04.09.2009, 14:29 | Повідомлення # 4
Рядовой
Репутація: -1
помойому - тупо хотьшо....

Вы только-что начали читать фразу, чтение которой вы уже заканчиваете...

MaluiДата: П`ятниця, 04.09.2009, 14:54 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Репутація: -6
ВОТ ВОТ скоро буде скандальчик )))) давай давай... Я думаю варто розпочати тему НЕАДЕКВАТНЕ ЖЮРІ : )))))))))

НО!!!!

KushnicaДата: П`ятниця, 04.09.2009, 16:47 | Повідомлення # 6
Сержант
у мене лиш одне питання - де в нашому виступі аж "зашкалювала нецензурщина" ?

Міша Кушницький. Фром зе "Від ліхтаря".

necassДата: П`ятниця, 04.09.2009, 16:52 | Повідомлення # 7
Рядовой
Саша, нічого не треба......
це його думка..... він був на сцені.... а я в залі......
я не суддя аби аргументувати.... а глядач!!! а хочете... то не в інеті а десь за кавою.....
П.С.
щодо профкому - давайте не будем??? бо загнетесь......

gingercatДата: П`ятниця, 04.09.2009, 16:56 | Повідомлення # 8
Майор
Репутація: 5
ребятки!!! а почему вы решили, что это гон? это абсолютно спокойно может быть мнение отдельного человека, который зашел на форум, высказался и подписался. Вы действительно выиграли , с чем вас искренне поздравляем!!! и ваше выступление действительно было не идеальным. И это правда. по-моему- вам просто лучше прислушаться к мнениям и сделать выводы на будущее- вы же собираетесь играть дальше- чем огрызаться и создавать скандал.

Рыжая

KushnicaДата: П`ятниця, 04.09.2009, 17:06 | Повідомлення # 9
Сержант
Quote (necass)
щодо профкому - давайте не будем??? бо загнетесь......

реально звучить як погроза.

necassДата: П`ятниця, 04.09.2009, 17:16 | Повідомлення # 10
Рядовой
нецензурщина зашкалювала якраз у капітанському....

"Я так розумію не сприйняття, як особистості в ПРОФКОМі є своєрідним клеймом котре прагне утвердитись в новому колективі. Чи то просто банальна жага до уваги заставляє писати ЧУШ !!!"
профкому я віддав більше ніж треба.... а щоб хтось.... писав те про що зовсім нічого не знає... це не гарно....
в квн я теж грав... і знаю шо це таке
пишіть про те що знаєте..... будь ласка

KushnicaДата: П`ятниця, 04.09.2009, 17:19 | Повідомлення # 11
Сержант
necass, ти кажись не поняв, я хотів би почути кілька конкретних нецензурних фраз, які на капітанському я говорив.

necassДата: П`ятниця, 04.09.2009, 17:26 | Повідомлення # 12
Рядовой
для того аби правильно зрозуміти хід моїх думок....
нецензурщина виражається не тільки в словах, а ще в інших площинах типу поведінки, образа і т.д.......
для мене даний образ "онанія" був не прийнятним та несумісним із фіналом ЗЛ КВН!!!!
є межа квн, за нею починається "дворська херня"... "камеді-клабовщина" і ще різного роду дегенератство......

KushnicaДата: П`ятниця, 04.09.2009, 17:33 | Повідомлення # 13
Сержант
ну, для мене п'яна люди нецензурною не виглядає. то лиш тобі так видится. а нащот надлишку карпатського діалекту думаю дарма ти так, це мова якою я спілкуюся кожного дня, і знаєш, вроді нормально. якщо її всі місцеві розуміють то чому б не використовувати її на сцені?
а "межі квн" це якась абстрактна площина, бо один розумний дядя казав, що в квн потрібно шукати якісь нові і незвичні ходи і прийоми, тобто не варто дотримуватись вузьких рамок і меж.

+ особисто я камеді-клаб не вважаю дегенерадством, там часто буває даже смішно.

eXtraДата: П`ятниця, 04.09.2009, 17:37 | Повідомлення # 14
Лейтенант
На рахунок камеді-клаба згоден з Мішою! далеко не дегенератство...!Да і в образі Онанія особої нецензурщини не бачив...
ІМХО!!!

-Сколько времени?
-Четверг!
-ааа...скоро лето!

necassДата: П`ятниця, 04.09.2009, 17:38 | Повідомлення # 15
Рядовой
я сам корінний підкарпатець... і часто використовую слова з діалекту.... та сцена це щось більше ніж повсякденність...... а всі місцеві це трохи не те.... наприклад в різних селах все по-різному.....
біля мене сиділо троє дівчат.... двоє з яких нещодавно приїхали із Запоріжжя, а інша з Тернополя...... а шо їй робити??? українську вони знають...російську теж.... навіть моментами угорську....... а діалект не дуже:(((
а коли поїдете на Всеукраїнську фіналку... то шо??? тоже Ы-кати будете???

для мене в камеді ржуться тільки з пі-і-і-і-і та пі-і-і-і-і...... і інколи бувають пристойні номери..... тому вже його і не дивлюсь....... моя думка..

Повідомлення відредагував necass - П`ятниця, 04.09.2009, 17:40

Форум » Наш форум » Закарпатская лига КВН » Финал Чемпионата-2009
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

На головну